رییس جمهوری در جلسه هیات دولت:

استان کرمانشاه از استعداد خوبی برای تحول و توسعه بیشتر برخوردار است/اسدالله رازاتی به عنوان استاندار جدید کرمانشاه انتخاب شد

هیأت دولت در جلسه ای به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری ، اسدالله رازاتی را به عنوان استاندار کرمانشاه تعیین و از زحمات رضایی بابادی استاندار پیشین این استان تشکر شد.

شناسه خبر: 89435 -

يکشنبه 29 شهريور 1394 - 20:52

رییس‌ جمهوری در این جلسه که عصر یکشنبه برگزار شد،  استان کرمانشاه را از استان‌های مهم مرزی دانست که از استعداد خوبی برای تحول و توسعه بیشتر در زمینه‌های گوناگون برخوردار است.

دکتر روحانی همچنین با یادآوری اهمیت همجواری این استان با عراق و توسعه همکاری‌های بین دو کشور، استاندار را به تلاش بیشتر در جهت پیشرفت استان و ادای دین به مردم آن که در طول هشت سال دفاع مقدس صدمات فراوانی را تحمل کردند، توصیه نمود.

در ادامه جلسه، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور گزارشی را  از وضعیت منابع و مصارف بودجه سال 1394 کل کشور و اولویت‌ها و نیازها،  به اعضای هیأت دولت ارائه داد.

هیأت وزیران با تصویب پیشنهاد تفکیک سقف معافیت قابل اعمال برای واردات کالا در سال 1394 موافقت نمود.

همچنین با تصویب دولت، بهای اراضی، ساختمان‌ها و مستحدثات برای محاسبه عوارض نوسازی در شهرداری‌های شهرهای مشمول قانون نوسازی و عمران شهری در سال‌های 1393 و 1394 معادل 100 درصد ارزش معاملاتی املاک،  ملاک عمل در سال 1391 و اصلاحیه‌های بعدی آن محاسبه می‌شود.

 

شناسه خبر: 89435

- دولت یادهم و دوازدهم

- جلسات

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده