رییس جمهوری در دیدار جانباز احمد تابندگان:

افتخار، عزت و سربلندی امروز مدیون ایستادگی ملت ایران و خانواده بزرگ ایثارگران است/ دولت خود را خادم ملت و خانواده شهدا و جانبازان می داند

رییس جمهوری در دیدار صمیمی با جانباز دفاع مقدس و خانواده وی، از ایثار و فداکاری آنان تجلیل کرد و گفت: افتخار، عزت و سربلندی امروز کشورمان مدیون مقاومت و ایستادگی ملت ایران و خانواده بزرگ ایثارگران است.

شناسه خبر: 89129 -

چهارشنبه 11 شهريور 1394 - 22:16

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده معظم شهدا و جانبازان در دیدار احمد تابندگان جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس با بیان این که دولت خود را خادم ملت و خانواده شهدا و جانبازان می داند، اظهار داشت: از حضوردر منزل ایثارگران و شهدا و دیدار با خانواده فداکار آنان روحیه و قوت می گیریم و آن را مایه برکت برای فعالیت های خود در عرصه های مختلف می دانیم.

رییس جمهوری اضافه کرد: مطمئن هستم که دعای شما ایثارگران در موفقیت دولت بسیار تأثیرگذار است.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: جنگ بر ملت ایران و کشور عزیزمان تحمیل شد و راهی جز ایستادگی و مقاومت برای عزت و سربلندی وجود نداشت، بنابراین ملت به صحنه آمد و در برابر متجاوز ایستادگی و جانفشانی کرد.

رییس جمهوری تصریح کرد: دستیابی به عزت و استقلال نیازمند پرداخت هزینه است و در برابر متجاوزین لازم بود این هزینه ها را پرداخت می کردیم تا به اهداف بلند امروز برسیم.

دکتر روحانی در این دیدار همچنین از صبر و فداکاری همسر این جانباز سرافراز تجلیل کرد و خطاب به وی گفت: بی تردید شما و سایر همسران جانبازان در اجر و ثواب مجاهدت ایثارگران شریک و سهیم هستید و از مقام بالایی برخوردار می باشید.

طی این دیدار این جانباز دوران دفاع مقدس و خانواده وی با اظهار خوشحالی از دیدار رییس جمهوری خاطراتی از دوران دفاع مقدس و نحوه جانبازی بیان کردند.

احمد تابندگان سال 64 و در منطقه حاج عمران در حالی که 22 سال سن داشت به درجه رفیع جانبازی نایل آمده است.

در این دیدار که حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری و حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید حضور داشتند، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی دکتر روحانی به جانباز احمد تابندگان و خانواده وی تقدیم شد.

شناسه خبر: 89129

- دولت یادهم و دوازدهم

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده