در جریان سفر مرتضی بانک به پاکدشت انجام شد؛

افتتاح چند پروژه شهری و بازدید از سه واحد تولیدی و خدماتی

معاون کل نهاد ریاست جمهوری در جریان سفر به شهرستان پاکدشت ضمن افتتاح سه پروژه شهری از شرکت تولیدی کوشش رادیاتور و بیمارستان و گلخانه زعیم بازدید کرد.

شناسه خبر: 88989 -

شنبه 7 شهريور 1394 - 14:43

مرتضی بانک روز شنبه در جریان این سفر و بازدید از شرکت تولیدی کوشش رادیاتور و بیمارستان و گلخانه زعیم ضمن گفتگو با مسئولان و دست‌اندرکاران این واحدها، از روند فعالیت‌ها و مشکلات و دغدغه های آنان  مطلع شد.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در جریان  این سفر همچنین میدان تازه تأسیس سپاه در بلوار 90 متری سپاه به عنوان کمربندی شمال به جنوب شهر و دوربرگردان معروف به اداره برق در خروجی پاکدشت به سمت جاده مشهد را نیز افتتاح کرد.

گلخانه زعیم در سال 50 با مشارکت خانواده زعیم و یک شرکت هلندی تأسیس شده و امروز یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی کشاورزی کشور در بخش تولید گیاهان زینتی و گل می‌باشد و بخش قابل توجهی از محصولات خود را صادر می‌کند.

بیمارستان زعیم  نیز توسط مرحوم سیدحسن زعیم احداث شده که از بزرگترین خیرین منطقه بوده و تعداد زیادی مسجد و درمانگاه در این منطقه احداث کرده است.

شرکت تولیدی کوشش رادیاتور نیز ظرفیت تولید 12 هزار عدد انواع رادیاتور صنعتی و خودرو در روز را دارد . این شرکت در حال حاضر حدود 400 نفر پرسنل داشته و محصولات خود را به 36 کشور جهان از جمله کشورهای آلمان، فرانسه، انگلستان، کانادا و برخی کشورهای منطقه صادر می‌کند.

شرکت تولیدی کوشش رادیاتور برای اولین بار موفق به تولید لوله‌های مورد استفاده در رادیاتورهای صنعتی و خودرو در داخل کشور شده و در حال حاضر تمام محصولات خود را در داخل تولید می کند.

شناسه خبر: 88989

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده