با حضور در گلزار شهدای شهر اهواز انجام شد؛

ادای احترام دکتر امین زاده به مقام شامخ شهدای 8 سال دفاع مقدس

معاون حقوقی رییس‌ جمهوری صبح شنبه با حضور در گلزار شهدای شهر اهواز با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس را گرامی داشت و به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کرد.

شناسه خبر: 88978 -

شنبه 7 شهريور 1394 - 10:39

دکتر الهام امین‌زاده که به مناسبت هفته دولت به استان خوزستان سفر کرده است، در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی اهواز مورد استقبال استاندار و جمعی از مقامات ارشد محلی قرار گرفت.

معاون حقوقی رییس‌ جمهوری در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود منابع سرشار طبیعی و انرژی در استان خوزستان، گفت: این استان از نظر صادرات کالاهای غیرنفتی نیز استانی توانمند است.

امین زاده طرح زیر کشت بردن 550 هزار هکتار اراضی کشاورزی استان خوزستان را از مهمترین برنامه‌های دولت تدبیر و امید برای پیشرفت و آبادانی این استان برشمرد و اظهار داشت: با تأمین منابع مالی لازم برای این طرح بزرگ کمک شایان توجهی در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان این منطقه خواهد شد.

دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، شرکت در شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاههای اجرایی استان، حضور در شورای اداری استان و نشست با اصحاب رسانه از برنامه‌های معاون حقوقی رییس جمهوری در این سفر یکروزه است.

شناسه خبر: 88978

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده