دیدار مرتضی بانک با دو خانواده شهید شهرستان پاکدشت / شهدا سرمایه‌های بی‌بدیل و جاودان کشورمان هستند

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با خانواده شهیدان اسدالله و مسعود پازوکی و شهید امیر مرادی از شهدای دوران دفاع مقدس دیدار و گفت و گو کرد.

شناسه خبر: 88976 -

شنبه 7 شهريور 1394 - 09:56

مرتضی بانک معاون سرپرست کل نهاد ریاست جمهوری صبح شنبه در آغاز برنامه‌های سفر به شهرستان پاکدشت ابتدا در خانه شهیدان اسدالله و مسعود پازوکی حضور یافت و سپس به دیدار خانواده شهید امیر مرادی رفت و از رشادت‌ها و ایثار این شهیدان بزرگوار و ایستادگی و صبر خانواده‌های آنان تقدیر کرد.

معاون کل نهاد ریاست جمهوری در این دیدارها ،شهدا را سرمایه‌های بی‌بدیل و جاودان کشورمان توصیف کرد و گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا ضمن یادآوری مسئولیت‌های سنگینی که خون پاک این شهیدان بر عهده ما گذاشته است به ما برای تداوم راه آنان انگیزه و روحیه می‌دهد.

 شهید اسدالله پازوکی در زمان شهادت مسئول آموزش لشکر 27 محمدرسول‌ الله بوده و پدر این شهید بزرگوار نیز از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس هستند. پدر شهید امیر مرادی نیز از آزادگان دفاع مقدس هستند که از سال 59 تا 69 در اسارت دشمن بود.

پدر شهید مرادی در این دیدار ، کتاب «زندگی در مه» را که به بیان خاطرات دوران اسارت وی اختصاص دارد به رسم یادبود تقدیم وی کرد تا به دست دکتر روحانی برسد و آرزوی توفیق و سلامتی برای رییس جمهوری کرد.

شناسه خبر: 88976

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده