دکتر بانک در مراسم افتتاح سالن شهید محلاتی کوثر قزوین:

روند حرکت شتابان دولت یازدهم به سمت رونق اقتصادی تداوم می یابد/ تکمیل پروژه هایی که 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند، در اولویت است

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری روز جمعه در قزوین تاکید کرد که دولت یازدهم حرکتی شتابانی را به سمت رونق اقتصادی و فعال شدن واحدهای کوچک و بزرگ اقتصادی آغاز کرده و این روند تداوم خواهد یافت.

جمعه 6 شهريور 1394 - 16:47

دکتر مرتضی بانک که در مراسم افتتاح سالن شهید محلاتی کوثر قزوین صحبت می کرد، اظهارداشت: باوجود کاهش بهای نفت و تداوم تحریمها، دولت با اختصاص بودجه های عمرانی و عملیاتی کردن طرح ها و پروژه ها، چشم انداز روشنی را در مسیر رشد و شکوفایی و رونق اقتصادی کشور نمایان کرده است.

وی بر اولویت تکمیل پروژه هایی که 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، تاکید کرد و گفت: اعتباراتی که برای تکمیل این طرح ها اختصاص می یابد فرای اعتباراتی است که در جریان سفرهای استانی تخصیص می یابد.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری افزود: دولت تدبیر و امید تمام مساعی خود را بکار گرفته تا برنامه های مصوب خود را در همین دولت اجرایی و عملیاتی کند و تعهدی برای دولت بعدی ایجاد نکند.

دکتر بانک درابتدای سخنان خود نیز ضمن گرامیداشت یاد شهیدان باهنر و رجایی در هفته دولت، گفت: باید با ایثارگری و تلاش و با اعتقاد راسخ همگی بتوانیم در مسیر اعتلای کشور تلاش کنیم.

وی در پایان از مسئولین و مدیران کل آموزش و پرورش و استاندار قزوین که در زمینه آموزش و تربیت فرزندان تلاش دارند، تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این مراسم از تعدادی از دست اندرکاران و مسئولینی که در اجرای طرح سالن ورزشی شهید محلاتی فعال بودند، تقدیر و تشکر شد.

برای بهره برداری از این سالن ورزشی 4 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است که از این میزان 3 میلیارد و 300 میلیون ریال به منظور ساخت سالن و مابقی اعتبار در خرید تجهیزات ورزشی صرف شده است.

سالن ورزشی شهید محلاتی با زیر بنای 930 متر مربع، بستری مناسب برای گسترش ورزش در منطقه، بویژه قشر دانش آموز را فراهم می کند.

در این مراسم علاوه بر معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، استاندار قزوین، مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان استان نیز حضور داشتند.

شناسه خبر: 88967