معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در قزوین: دولت تمام تلاش خود را برای توسعه ورزش در جامعه بکار می گیرد

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، با تشریح برنامه ها و عملکرد دولت برای توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی، تصریح کرد: دولت تمام تلاش خود را برای توسعه ورزش در جامعه بکار می گیرد و در این عرصه اعتبارات لازم را اختصاص داده است.

شناسه خبر: 88963 -

جمعه 6 شهريور 1394 - 11:55

دکتر مرتضی بانک روز جمعه در همایش پیاده روی خانوادگی که با محوریت توسعه ورزش همگانی در جامعه و تقویت سلامت و صمیمیت نهاد خانواده در قزوین برگزار شد، گفت: گسترش ورزش همگانی و توجه به سلامتی روح و جسم اعضای جامعه، مسیر رسیدن به توسعه و پیشرفت کشور را هموارتر می کند.

معاون سرپرست نهاد ریاست جمهوری در این همایش که استاندار، شهردار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر قزوین و جمعی از مقامات ارشد محلی و قهرمانان استان در رشته های مختلف حضور داشتند، اظهار داشت: یکی از مهمترین نقش فعالیت نخبگان و مسئولان تقویت الگوهای دقیق، علمی و تخصصی مبتنی بر ساختارهای فرهنگی و اجتماعی کشور و منطقه است.

 در این همایش که با حضور پرشور مردم قزوین برگزار شد،علاوه بر سخنرانی مسئولان و متخصصین در حوزه ورزش، برنامه های متنوع و تفریحی در راستای نشاط خانواده با مشارکت اداره کل ورزش  و جوانان، شهرداری و صدا و سیما استان قزوین اجرا شد.

دکتر بانک در جریان سفر یک روزه به قزوین علاوه بر سخنرانی در نماز جمعه قزوین با محوریت تشریح برنامه های دوساله دولت تدبیر و امید، در مراسم افتتاح خط شش بانده قزوین به اقبالیه و سالن ورزشی شهید محلاتی کوثر شرکت می کند.

شناسه خبر: 88963

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده