دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور و کم نظیر مردم استان همدان قدردانی کرد/نوید آینده‌ای پرامیدتر برای شکوفایی و توسعه استان همدان

دفتر رییس جمهوری با انتشار پیامی با قدردانی از استقبال پرشور و کم نظیر مردم با ایمان و غیور خطه زرخیز و فرهنگ‌پرور استان همدان، تاکید کرد: استان تمدن‌ساز همدان شایسته توجه و رسیدگی مسئولان اجرایی کشور بوده و این راهبردی است که دولت تدبیر و امید با تکیه بر تمامی امکانات، تحقق آن را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است.

شناسه خبر: 88950 -

چهارشنبه 4 شهريور 1394 - 18:37

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم با ایمان و غیور خطه زرخیز و فرهنگ‌پرور همدان با استقبال کم‌نظیر خود در سفر کاروان دولت تدبیر و امید به این استان، شور و نشاطی تازه آفریدند و با نمایشی باشکوه از همدلی و همزبانی ملت و دولت، آغازی پرنشاط را برای هفته دولت رقم زدند و عظمت اقتدار سیاسی و فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آشکارتر ساختند.

استان تمدن‌ساز همدان در سایه سار الوند سرافراز، همواره بستر پرورش مردمانی دلاور و سربلند و نخبگان و دانشمندانی سرآمد بوده است که انوار حضور ماندگارشان روشنایی بخش دیدگان هر مشتاق علم و جویای معرفت است.

یقیناً این کانون علم و تلاش، برای پویایی افتخارآمیز خود، شایسته توجه و رسیدگی مسئولان اجرایی کشور است؛ راهبردی که دولت تدبیر و امید با تکیه بر تمامی امکانات، تحقق آن را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است.

بی‌شک اجرایی شدن تصمیماتی که در این سفر اعلام شد با اتصال راه‌آهن همدان و بهره‌برداری از طرح‌های آبرسانی، صنعتی و معدنی و فراهم آمدن زمینه حضور پرنشاط و مشارکت بخش خصوصی و بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوان منطقه، در آینده‌ای نزدیک آینده‌ای پرامیدتر برای شکوفایی و توسعه استان را رقم خواهد زد.

بر خود فرض می‌دانیم از همراهی و همدلی صمیمانه اقشار مختلف مردم با کاروان دولت تدبیر و امید، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه همدان، ائمه گرامی جمعه و جماعات، روحانیت معظم، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، دانشگاهیان، هنرمندان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، ورزشکاران، کشاورزان، جوانان پرشور، عموم اصحاب رسانه، نیروهای خدوم نظامی و انتظامی و سایر گروه‌های سیاسی و اجتماعی،صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

از خداوند بزرگ توفیق خدمت بیشتر و مؤثرتر به مردم قدرشناس و تلاشگر این استان را مسألت داریم.

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

 

شناسه خبر: 88950

- دفتر رئیس‌جمهوری

- بیانیه ها

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده