با حضور معاون کل نهاد ریاست جمهوری ؛

فرهنگسرای استاد شهریار در شهرستان اسلامشهر افتتاح شد

معاون کل نهاد ریاست جمهوری پیش از ظهر چهارشنبه در ادامه سفر خود به شهرستان اسلامشهر با حضور در فرهنگسرای استاد شهریار در این شهرستان با توضیحات مسئولین در جریان روند فعالیت ها و اقدامات بخش‌های مختلف این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.

شناسه خبر: 88935 -

چهارشنبه 4 شهريور 1394 - 12:30

دکتر بانک با بیان این که افتتاح این فرهنگسرا با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری امکان خوبی برای توسعه فرهنگ و هنر در این منطقه ایجاد می‌کند، گفت: طبیعتاً بخش فرهنگ مهمترین شاخص در توسعه اقتصادی هر کشور است.

وی با بیان این که تلاش دولت این است که در حوزه فرهنگ با تکیه بر مبانی اصیل اسلامی – ایرانی و سیاست‌های کلان ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری بتواند سطح فرهنگ جامعه را بیش از گذشته ارتقاء دهد اظهار داشت: افتتاح این فرهنگسرا گامی بسیار خوب در اسلامشهر است، اما باید امکانات بیشتری در حوزه‌های علمی، فرهنگی، پژوهشی و قرآنی برای مردم این شهرستان فراهم شود.

معاون کل نهاد ریاست جمهوری از افتتاح و بهره‌برداری 62 پروژه عمرانی و خدمات شهری به مناسبت هفته دولت در اسلامشهر خبر داد و با اشاره به سفر اخیر رییس جمهوری به این شهرستان، گفت: در دولت یازدهم اقدامات بسیار خوبی برای پیشرفت و توسعه این شهرستان پایه‌گذاری شده است که این پروژه‌ها می‌تواند آینده‌ی بهتری را برای مردم منطقه رقم بزند.

وی احداث و راه اندازی قطار شهری، اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری و احداث جاده کمربندی را از جمله اقدامات زیربنایی دولت برای توسعه شهرستان اسلامشهر برشمرد.

شناسه خبر: 88935

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده