دکتر نهاوندیان در بازدید از سامانه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری استان همدان:

به توسعه همه جانبه که هدف دولت است، نزدیک می شویم/نیاز به اشتغال در بین درخواست های مردمی از رییس جمهوری بسیار بالا است

رییس دفتر رییس جمهوری در بازدید از سامانه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در سفر استانی همدان گفت: سفر رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان همدان فرصت مغتنمی است برای اینکه مردم بطور مستقیم مسائل خود را با رییس جمهوری در میان بگذراند.

شناسه خبر: 88934 -

چهارشنبه 4 شهريور 1394 - 12:18

دکتر محمد نهاوندیان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت:در بررسی های انجام شده در استان های دیگر مشخص شده است بحث نیاز به اشتغال در بین درخواست های مردمی از ریاست جمهوری بسیار بالا است.

رییس دفتر رییس جمهوری ضمن تاکید بر اینکه تاسیس این سامانه فرصت بسیار خوبی است، ادامه داد: اینکار بسیار متین و در آرامش حاصل شده است لذا بجای اینکه افراد به  خیابان بیایند و یک نامه را برسانند با این سیستم می توانند در منزل خود شرح مسائل خود را بدهند.

دکتر نهاوندیان افزود: در این میان افرادی نظرات و پیشنهاداتی می دهند و افرادی نیاز های خود را مطرح می کنند و افرادی هم در این میان لطف می کنند و تشکر می کنند.

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اینکه در بررسی های انجام شده در استان های دیگر مشخص شده است بحث نیاز به اشتغال جزو اولویت ها است، گفت: این سامانه فرصت ارتباط مستقیم مردم را با رییس جمهوری فراهم می کند و به سبب آن، کار به سرعت به دستگاه مربوطه ارجاع داده می شود و به ما هم این امکان را می دهد که یک ارزیابی در سرعت پاسخگویی دستگاه داشته باشیم.

دکتر نهاوندیان افزود: هر سفری که جلو می رویم به آن هدفی که دنبال می کردیم که شامل یک پایش و نظارت بر وظایف دستگاه ها و ایجاد تحرک و پویشی در بین آنهاست، نزدیک تر می شویم.

شناسه خبر: 88934

- سفرهای استانی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده