دکتر روحانی در بدو ورود به همدان:

امیدوارم سفر دولت آغاز حرکتی پرشتاب برای توسعه بیشتر همدان باشد/برنامه های خوبی برای آبادانی همدان در نظر گرفته شده است

رییس جمهوری در تشریح اهداف و برنامه‌های سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان همدان گفت: برنامه‌های خوبی برای توسعه و آبادانی استان همدان در نظر گرفته شده است و امیدوارم این سفر آغاز حرکت پرشتابی برای توسعه هر چه بیشتر استان همدان باشد.

شناسه خبر: 88869 -

سه شنبه 3 شهريور 1394 - 09:45

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز سه‌شنبه در بدو ورود به استان همدان در جمع خبرنگاران، همدان را دیار قهرمانان و دلاوران توصیف کرد و گفت: در این سفر مطالبات و نیازمندی‌هایی که مورد توجه مردم استان است، توسط هیأت دولت مورد بررسی و توجه قرار خواهد گرفت و برنامه‌هایی‌ که در تهران و طی جلسات مختلف برای توسعه استان در نظر گرفته شده به اطلاع مردم خواهد رسید.

رییس جمهوری سفر کاروان تدبیر و امید به همدان را آغاز حرکت پرشتاب برای توسعه استان دانست و اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم در دولت یازدهم گام‌های بلندی برای آبادانی و توسعه بیش از پیش استان برداریم.

دکتر روحانی همچنین تقارن سفر دولت به استان همدان را با ایام میلاد ثامن‌الحجج علی ابن موسی‌ الرضا (ع) و نیز هفته دولت و از طرف دیگر منطبق شدن با ایامی را که به نام همدان و روز ابن سینا معروف است، موجب خوشحالی و خرسندی دانست و آن را به فال نیک گرفت.

شناسه خبر: 88869

- دولت یادهم و دوازدهم

- سفرهای استانی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده