در جلسه ای به ریاست دکتر روحانی؛

لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به تصویب هیات دولت رسید/ اعتبار بازسازی، ایمن سازی و مقاوم سازی برخی بیمارستان ها اختصاص یافت

هیأت دولت روز چهارشنبه در جلسه ای به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری ، لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کرد.

چهارشنبه 14 مرداد 1394 - 13:39

همچنین در این جلسه هیات دولت، آیین‌نامه اجرایی یکی از مواد قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نیز تصویب شد. به موجب این آیین‌نامه، واحدهای تولیدکننده مواد پایه (بالادستی) پتروشیمی داخلی با هدف ایجاد ارزش افزوده و تکمیل زنجیره تولید در محصولات میانی و نهایی به عنوان صنایع مشمول تخفیف در قیمت خوراک‌های گاز و مایع مصرفی معرفی و نیز میزان تخفیف پلکانی هر یک از واحدها بر اساس دسته‌بندی آنها در مناطق گوناگون تعیین گردید.
اختصاص مبلغ 93 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای بازسازی، ایمن‌سازی و مقاوم سازی برخی بیمارستان‌ها و افزایش سرمایه‌ شرکت ارتباطات زیر ساخت از دیگر مصوبات این جلسه بود.
اعضای دولت در ادامه، آیین‌نامه اجرایی مربوط به یکی از مواد قانون محاسبات عمومی کشور موضوع «نحوه چاپ تمبر و سایر اوراق و اسناد رسمی و دولتی» را اصلاح کردند. 

شناسه خبر: 88619