دکتر نهاوندیان در پایان سفر به مشهد و قم:

دولت بهره گیری از راهنمایی مراجع برای خدمت بیشتر به مردم را افتخار خود می داند/گزارشی از آخرین تحولات در مذاکرات هسته ای تقدیم مراجع عظام شد

رییس دفتر رییس جمهوری عصر چهارشنبه در پایان سفر به مشهد و قم و دیدار با پنج تن از مراجع عظام تقلید، در گفت و گویی با خبرنگاران گفت: برای دولت مایه افتخار است که در همه مسیر خدمت از راهنمایی های مراجع و علما بهره بگیرد.

شناسه خبر: 88158 -

چهارشنبه 24 تير 1394 - 22:30

دکتر محمد نهاوندیان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید وظیفه خود می داند در مسایل مهم و اساسی گزارشی به مراجع و علما تقدیم کند، افزود: لازم بود در خصوص موضوع هسته ای به عنوان مسئله ای ملی و مهم گزارشی بهنگام از آخرین تحولات و دستاوردها تقدیم مراجع عظام کرده و از راهنمای های این بزرگواران بهره مند شویم.
سرپرست نهاد ریاست جمهوری اظهارداشت: در دیدارهای امروز نیز مثل دفعات قبل از مراتب محبت، حمایت و کمک مراجع معظم بهره مند شدیم.
رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اینکه در مسایل مهمی که جنبه ملی دارد نیاز به انسجام و همبستگی عمومی و در سطوح بالا داریم، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال را با دوراندیشی و درایت سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری کردند و به سبب اینکه امسال مسایل مهمی پیش رو داریم از جمله مسئله هسته ای باید با همدلی بیشتر برای حل مشکلات تلاش کنیم و به خصوص در حال حاضر که توافق هسته ای نیز حاصل شده است، باید با راهنمایی مراجع بزرگوار به همدلی مطلوب و مورد نظر دست یابیم.
دکتر نهاوندیان در پایان با بیان اینکه حاصل این دیدارها تاکید بر ضرورت انسجام و همدلی بود، خاطرنشان کرد: امیدوارم با انرژی معنوی که از این دیدارها گرفتیم بتوانیم به نحو بیشتر و مطلوب تری خدمت رسانی دولت به مردم عزیز را ادامه دهیم.

شناسه خبر: 88158

- سفرهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده