حضرت آیت الله شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری:

زحمات دولت و تیم مذاکره هسته ای نزد خداوند دارای اجر است/ همواره برای دکتر روحانی و موفقیت دولت در خدمت بیشتر به مردم دعا می کنیم

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی عصر چهارشنبه در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ایشان گفتند: زحماتی که دولت و تیم مذاکره هسته ای برای برطرف کردن یک چالش پیش روی کشور با نیت خالص متحمل شدند، قطعا نزد خداوند دارای اجر است.

چهارشنبه 24 تير 1394 - 20:47

این مرجع عالیقدر تشیع، جمهوری اسلامی ایران را کشور اهل بیت (ع) خواندند و افزودند: وظیفه ما دعا کردن برای همه کسانی است که در راه خیر برای این کشور و مردم قدم برداشته و به آن خدمت می کنند و در این بین، دکتر روحانی جایگاه خاصی دارند و ما همواره برای ایشان و موفقیت دولت در خدمت بیشتر به مردم دعا می کنیم.
دکتر محمد نهاوندیان نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام رییس جمهوری خدمت ایشان گفت: دولت بهره گیری از دعای خیر و ارشاد مراجع عظام تقلید را از ارکان موفقیت خود می داند.
رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ضمن ارائه گزارشی از مهمترین برنامه های دولت، این مرجع عالیقدر را در جریان مهمترین محورها، جزییات و دستاوردهای توافق هسته ای میان جمهوری اسلامی ایران و گروه کشورهای ۵+۱ قرار داد.

شناسه خبر: 88155