دکتر روحانی با قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس:

مسلمانان قطعا با وحدت، جهاد و فداکاری، به اهداف بلندشان می‌رسند/ روز قدس اعلام امید به آینده‌ای بسیار روشن است

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز جمعه و همراه با خیل گسترده مردم تهران، در مراسم باشکوه روز جهانی قدس شرکت کرد.

شناسه خبر: 88034 -

جمعه 19 تير 1394 - 13:11

رییس جمهوری که در تقاطع میدان فلسطین و خیابان انقلاب به جمع راهپیمایان پیوست، در پاسخ به سوالی درباره اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: قبل از هر چیز باید از ملت بزرگ ایران که دیشب تا صبح در مراسم‌ها و گردهمایی‌های باشکوه شب قدر را پاس داشتند و امروز در سراسر کشور در خیابان‌ها حضور پیدا کردند، تقدیر و تشکر کرد.
دکتر روحانی اظهارداشت: در واقع روز قدس و این مراسم به معنای وفاداری به آرمان فلسطین و قدس عزیز و اعلام امید به آینده‌ای بسیار روشن است. قطعا با وحدت و انسجام مسلمانها، مقاومت، ایستادگی، جهاد و فداکاری، مسلمانان به اهداف بلندشان و از جمله ملت فلسطین به هدف بزرگش خواهد رسید.
رییس جمهوری در پاسخ به این سوال که شرایط امروز جوامع اسلامی چقدر ساخته دست صهیونیست‌ها است؟، اظهارداشت: امروز البته در بسیاری از کشورهای اسلامی اختلاف و تفرقه وجود دارد و تروریست‌ها شرایط را برای زندگی مردم سخت و دشوار می‌کنند و بی تردید پشتوانه این اختلافات، رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی هستند.

شناسه خبر: 88034

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده