دکتر نهاوندیان در بازدید از سامانه 111 مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری:

ایجاد اشتغال باید در سیاست های عمومی کشور مورد توجه ویژه قرار گیرد

رییس دفتر رییس جمهوری در جریان بازدید از سامانه 111 مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری در استان آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه "ایجاد اشتغال باید در سیاست های عمومی کشور مورد توجه ویژه قرار گیرد"، گفت: دولت یازدهم در همین راستا تلاش کرده است تا با حرکت اقتصاد به سمت خروج از رکود و آغاز فصل جدید رونق ، این فضا را در کشور بهبود بخشد.

شناسه خبر: 87181 -

پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394 - 09:32

دکتر محمد نهاوندیان شامگاه چهارشنبه در گفت و گویی با خبرنگاران با اشاره به 21 هزار تماس مردمی با سامانه 111 در تبریز اظهارداشت: موضوعات مرتبط با اشتغال در صدر درخواست های مردم آذربایجان شرقی قرار دارد.
رییس دفتر رییس جمهوری، با تاکید بر ضرورت توجه به امنیت سرمایه گذاری و اثر آن بر ایجاد اشتغال در کشور ، گفت: امنیت سرمایه گذاری داخلی و خارجی، می تواند به بهبود فضای اشتغال در جامعه بیانجامد.
وی افزود: ایجاد فضای مثبت اندیشی سرمایه گذاری یکی از راهکارهای دولت در رفع مشکل بیکاری است.
دکتر نهاوندیان همچنین از ادامه فعالیت سامانه 111 مرکز ارتباط ریاست جمهوری با مردم در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 220 خط تلفن آماده پاسخگویی به تلفن های مردم استان است و مردم یک ماه بعد از سفر رئیس جمهور به استان می توانند با ارائه کد ملی خود پیگیر وضعیت نامه و درخواستشان باشند.
وی اظهارداشت: دولت با توجه به امکانات و اولویت ها به پیشنهادات، انتقادات و درخواست های مردم پاسخ خواهد داد.
رییس دفتر رییس جمهوری همچنین در خصوص بازدید خود از غرفه گروه های مردم نهاد در حاشیه این مرکز با تاکید بر ضرورت توجه به رشد و تعالی گروه های مردم نهاد افزود: خوشبختانه در استان ها شاهد رشد و توسعه روز افزون گروه های مردم نهاد هستیم که این امر می تواند در توسعه اجتماعی جامعه تاثیر مثبتی داشته باشد.
دکتر نهاوندیان افزود: دولت مشوق گروه های مردم نهاد است چرا که توسعه اینگونه فعالیت ها نشان از بلوغ اجتماعی جوامع دارد.

شناسه خبر: 87181

- سفرهای استانی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده