آغاز هفدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید؛

دکتر روحانی وارد تبریز شد/ آذربایجان شرقی و تبریز، سرزمین دلاوران و قهرمانان ایران زمین است

رییس جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور صبح چهارشنبه در صدر هیأتی از معاونین رییس‌ جمهوری و وزرا، با استقبال امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، استاندار و جمعی از مقامات ارشد محلی وارد تبریز شد.

شناسه خبر: 87137 -

چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394 - 09:43

در مراسم رسمی استقبال از کاروان تدبیر و امید پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، رییس‌ جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.
همچنین در این مراسم فرزند یکی از شهیدان استان آذربایجان شرقی، به نمایندگی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران با اهداء گل به رییس‌ جمهوری خوش‌آمد گفت.
دیدار با روحانیون، علما، سرمایه‌گذاران، برگزیدگان، خانواده شهدا و ایثارگران از جمله برنامه‌های مهم رییس‌ جمهوری در این سفر است.
دکتر روحانی را در این سفر دو روزه دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری، حسین فریدون دستیار ویژه رییس‌ جمهوری، معاونان رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، و پارلمانی، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و جمعی از وزرای کابینه همراهی می‌کنند.

آذربایجان شرقی و تبریز، سرزمین دلاوران و قهرمانان ایران زمین است
رییس جمهوری در فرودگاه تبریز، آذربایجان شرقی و تبریز را سرزمین دلاوران و قهرمانان ایران زمین خواند و تصریح کرد: در این سفر مطالبات و نکته های مردم را خواهیم شنید و تصمیمات و برنامه های دولت را برای توسعه این استان تشریح می کنیم.
دکتر روحانی با تبریک اعیاد شعبانیه اظهارداشت: خداوند را سپاسگزاریم که در این ایام مبارک و در اولین روز ماه شعبان، توفیق سفر و دیدار هیأت دولت از آذربایجان شرقی و تبریز؛ سرزمین دلاوران و قهرمانان را عنایت کرد.
رییس جمهوری به برنامه‌های خود برای دیدار با فرهیختگان، علما، ایثارگران و خانواده شهدا اشاره کرد و گفت: در این سفر از نظرات این عزیزان بهره خواهیم جست و در جلسه شورای اداری استان تصمیمات لازم برای توسعه بیش از پیش استان آذربایجان شرقی اتخاذ خواهد شد.

شناسه خبر: 87137

- سفرهای استانی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده