مولاوردی در بازدید از مرکز کودکان بازمانده از تحصیل:

آموزش کلید توسعه و توانمندسازی است/ آموزش کودکان سرمایه گذاری برای آینده است

معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده روز چهارشنبه با حضور در مرکز آموزش پایه برای کودکان بازمانده از تحصیل در کهریزک، از بخش‌های مختلف این موسسه بازدید کرد و در جریان فعالیت این مرکز قرار گرفت.

شناسه خبر: 87041 -

چهارشنبه 23 ارديبهشت 1394 - 18:12

این مرکز که از سال 87 فعالیت خود را آغاز کرده، تاکنون حدود 700 دانش آموز افغانستانی را در دو نوبت صبح و بعد از ظهر آموزش داده است. این مرکز توسط انجمن حامی (حمایت از زنان و کودکان پناهنده) تاسیس و حمایت می شود.
خانم شهیندخت مولاوردی سپس در جمع کارکنان این مرکز آموزشی گفت: دنیا به این نتیجه رسیده است که مبالغی که برای آموزش صرف می شود، هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری برای آینده و تامین کننده منافع جامعه بشری است.
معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده آموزش را کلید توسعه و توانمندسازی جوامع دانست و اظهارداشت: تا نونهالان، کودکان، زنان و دختران آموزش‌های لازم را نبینند، نباید انتظار داشته باشیم که قادر باشند به راحتی از موانع و آسیب هایی که در مسیر زندگی آنها ممکن است ایجاد شود، عبور کنند.
در جریان این بازدید مسوولان این مرکز آموزشی جزئیات برنامه ها و اقدامات خود را برای توانمندسازی و آموزش کودکان بازمانده از تحصیل تشریح کردند.

شناسه خبر: 87041

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده