رییس جمهوری در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب:

امور فرهنگی از اولویت‌های دولت است/ نمایشگاه بین‌المللی کتاب بستر مناسبی را برای آشنایی بیشتر نسل جوان با کتاب و فرهنگ فراهم می‌کند

رییس جمهوری با تأکید بر حمایت همه جانبه دولت از حوزه نشر و کتاب و دستاوردهای فرهنگی گفت: امور فرهنگی از اولویت‌های دولت است و همواره تلاش کرده‌ایم تا در مسایل فرهنگی فضا بازتر شده و از نظر اقتصادی دست‌اندرکاران این حوزه مورد حمایت قرار گیرند.

شناسه خبر: 86784 -

سه شنبه 15 ارديبهشت 1394 - 10:29

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از غرفه ناشران نمونه کشور با اشاره به کمک سخت افزاری و نرم افزاری دولت به ناشران، از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب به عنوان رویدادی با ارزش یاد کرد و اظهار داشت: صاحب نظران، صاحبان فرهنگ و همه علاقمندان به کتاب و نشر در این ایام در کنار هم قرار می‌گیرند و می‌توانند با تألیفات و نشرهای جدید آشنا شوند.
رییس جمهوری افزود: برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب که با حمایت دولت انجام می‌شود بستر مناسبی را برای آشنایی بیشتر نسل جوان با کتاب و فرهنگ فراهم می‌کند.
رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به بازدیدش از غرفه‌های نمونه نمایشگاه گفت: آثار ارائه شده خوب بود. نشرها، تألیفها و ترجمه های جدید کارهایی بود که با هنرمندی خاصی همراه بود و امیدواریم این آثار بتواند در تحول علمی و فرهنگی جامعه ما موثر باشد.
رییس جمهوری را دراین بازدید "علی جنتی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری و جمعی دیگر از مقامها همراهی می کردند.

شناسه خبر: 86784

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبطاخبار برگزیده