رییس جمهوری در دیدار جانباز شهاب الدین بصام تبار:

عظمت و عزت کشور به خاطر مقاومت و فداکاری ایثارگران دوران دفاع مقدس است/ خدمت به ایثارگران و جانبازان و خانواده آنان افتخار دولت است

رییس جمهور بصورت سرزده در منزل جانباز 70 درصد سید شهاب الدین بصّام تبار حضور یافت و ضمن دلجویی از وی از ایثار و فداکاری این جانباز سرافراز و خانواده وی تجلیل کرد.

شناسه خبر: 83898 -

چهارشنبه 24 دی 1393 - 20:35

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار که در فضایی بسیار صمیمی و دوستانه برگزار شد، فداکاری و ایثار جانبازان را اقدامی بسیار بزرگ و ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت: خدمت به ایثارگران و جانبازان و خانواده آنان را برای خود افتخار می دانیم چرا که شما در راه رضای خدا و برای دفاع از کشور و مردم هستی و جان خود را در راه انقلاب و اسلام در طبق اخلاص قرار دادید.
دکتر روحانی خاطر نشان کرد : امروز اگر در دنیا از عظمت و عزت برخوردار هستیم به خاطر ایثار فداکاری، ایستادگی و مقاومت همه کسانی است که در صحنه و دوران دفاع مقدس حضور داشتند.
رییس جمهوری تصریح کرد: اگر در آن دوران در برابر دشمن سر خم کرده و ایستادگی انجام نمی شد امروز چیزی از انقلاب و کشور باقی نمانده بود لذا همه داشته هایمان در سایه دفاع مقدس است.
دکتر روحانی همچنین ایثار و فداکاری همسران جانبازان را اقدامی به مراتب ارزشمند تر و قابل تجلیل دانست و خطاب به همسر این جانباز سرافراز اظهار داشت: اینکه داوطلبانه به صحنه ایثار و فداکاری قدم گذاشته و راه خدمت به یک جانباز را انتخاب کرده اید بی تردید ازجایگاه بسیار بالا و ارزشمندی برخوردار هستید و بدون شک در اجر ایثارگران سهیم می باشید.
در این دیدار صمیمی دختر جانباز بصام تبار ،یکی از آثار و تابلو های هنری خود را به رییس جمهور اهداء کرد.
در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهور در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید و حسین فریدون دستیار ارشد رییس جمهور نیز حضور داشتند، لوح تقدیری از سوی دکتر روحانی به خانواده این جانباز تقدیم شد.
سیدشهاب الدین بسطام تبار در سن 21 سالگی و در عملیات والفجر 8 در منطقه جزیره ام الرصاص به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.

شناسه خبر: 83898

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده