تشکیل جلسه شورای عالی اداری به ریاست دکتر جهانگیری

جلسه شورای عالی اداری ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

شناسه خبر: 83635 -

دوشنبه 15 دی 1393 - 13:45

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص جایگاه سازمانی موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، مقرر شد مصوبات پیشین شورای عالی اداری در ارتباط با این موسسه لغو و به منظور ایجاد انسجام تشکیلاتی در ساختار دولت، به عنوان موسسه وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اداره شود.
در این نشست که وزرای دادگستری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، استاندار زنجان و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، در تداوم مباحث جلسات گذشته این شورا، بخشی از دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی مورد بحث و تصمیم‌گیری قرار گرفت.
شرایط و نحوه تعیین تکلیف نیروهای مازاد دستگاههای اجرایی که بر اساس برنامه نیروی انسانی، نیروی مازاد داشته باشند و نحوه انتقال و جابجایی این نیروها با رعایت قوانین مربوطه در این دستور العمل مشخص شده است.
استانداری ها نیز موظف شدند هدایت و هماهنگی لازم را نسبت به جابجایی نیروهای مازاد واحدهای خارج از مرکز دستگاه‌های اجرایی در سطح سایر واحدهای اجرایی استان و شهرستان با هماهنگی دستگاه اجرایی ملی به عمل آورند.

شناسه خبر: 83635

- جلسات

- معاون اول

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده