دکتر جهانگیری در نشست احیای طرح 550 هزار هکتاری:

دولت یازدهم به دنبال عملی کردن همه وعده های خود است

معاون اول رئیس جمهور ظهر پنج شنبه در نشست احیای طرح 550 هزار هکتاری اراضی کشاورزی مصوب مقام معظم رهبری، پیشرفتهای صورت گرفته در این زمینه را مناسب توصیف کرد و بر اهتمام ویژه دولت تدبیرو امید در تکمیل طرحهای عمرانی تاکید کرد .

شناسه خبر: 83516 -

پنجشنبه 11 دی 1393 - 14:51

دکتر اسحاق جهانگیری افزود: دولت یازدهم به دنبال عملی کردن همه وعده های خود می باشد و مشکلات این طرح نیز باید هر چه زودتر حل و فصل شود.
معاون اول رئیس جمهور در حاشیه بازدید از طرح 550 هزار هکتاری اراضی کشاورزی در نشستی که به منظور بررسی احیای این اراضی برگزار شد، گفت: اتمام این طرح در این استان با ابعاد این چنین گسترده، بسیار بی سابقه بوده و باعث افزایش اشتغال و توسعه کشاورزی در این استان خواهد شد.
دکتر جهانگیری ادامه داد: امیدواریم اجرای این طرح هیچگونه تبعات منفی برای این استان نداشته باشد و با اجرای موفقیت آمیز این طرح، حق بزرگی را که استان شهیدپرور خوزستان به گردن کشور دارد را ادا کنیم.
وزرای جهاد کشاورزی و نیرو نیز در سخنانی بر لزوم پیگیری و اتمام کامل این طرح تا پایان دولت یازدهم تاکید کردند.
امام جمعه هویزه نیز از تلاشهای دولت تدبیر و امید برای احیا و اتمام طرح 550 هزار هکتاری قدردانی کرد و اینگونه فعالیتهای دولت یازدهم را در راستای منویات مقام معظم رهبری دانست.
در ابتدای این جلسه نیز مسئولان اجرایی طرح 550 هزار هکتاری با ارائه توضیحاتی برنامه های انجام شده برای پیشرفت این طرح را ارائه دادند.

شناسه خبر: 83516

- سفرهای داخلی

- معاون اول

فیلم مرتبطاخبار برگزیده