دکتر جهانگیری در جلسه شورای برنامه ریزی استان خوزستان:

استان خوزستان شاه کلید همه استانهای کشور است

معاون اول رئیس جمهور استان خوزستان را شاه کلید همه استانهای کشور دانست و گفت: مجموعه پتانسیل موجود در این استان نقطه اتکاء کل کشور است و باید به صورت ملی و استانی برای رفع مشکلات این استان تلاش کرد.

شناسه خبر: 83510 -

پنجشنبه 11 دی 1393 - 09:38

دکتر اسحاق جهانگیری شامگاه چهارشنبه با حضور در جلسه شورای برنامه ریزی استان خوزستان با اشاره به بحث رودخانه کارون و مسائل مرتبط با آن گفت: موضوع رودخانه کارون از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید مشکلات آن هر چه سریعتر برطرف شود.
معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: باید در جلسات متعدد و متمرکز راه حل های برون رفت از مشکلات پیش روی این استان مورد بررسی قرار گیرد و به دنبال راهکارهایی باشیم که دغدغه این استان برطرف شود.
دکتر جهانگیری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تکمیل طرح 550 هزار هکتاری گفت: باید راهکارهایی برای تخصیص آب برای این طرح بزرگ پیدا کنیم.
در ابتدای این جلسه معاونان عمرانی و برنامه ریزی استانداری خوزستان با ارائه گزارشهایی از وضعیت اقتصادی و کشاورزی استان به ارائه راهکارهایی به منظور پیشبرد اهداف دولت یازدهم برای توسعه استان پرداختند.
همچنین در ادامه این جلسه مهندس چیت چیان وزیر نیرو گزارشی از اقدامات وزارت نیرو برای طرح های استان ارائه داد و خانم ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از برنامه ها و اقدامات این سازمان برای احیاء و نجات کارون خبر داد.

شناسه خبر: 83510

- سفرهای داخلی

- معاون اول

فیلم مرتبطاخبار برگزیده