معاون اول رییس جمهور وارد استان خوزستان شد

معاون اول رییس جمهور برای دیداری دو روزه از استان خوزستان و بازدید از طرح‌های عمرانی و کشاورزی این استان وارد اهواز شد.

شناسه خبر: 83466 -

چهارشنبه 10 دی 1393 - 13:48

دکتر اسحاق جهانگیری بعد از ظهر امروز(چهارشنبه) در بدو ورود به فرودگاه اهواز مورد استقبال استاندار و مقامات ارشد محلی این استان قرار گرفت.
قرار است دکتر جهانگیری تا ساعتی دیگر در بیست و سومین اجلاس سراسری نماز سخنرانی کند.
بازدید هوایی از مناطق آبادان، خرمشهر، شلمچه، منطقه آزاد اروند، طرح 550 هزار هکتاری و سد گتوند از جمله برنامه‌های معاون اول رییس جمهور در این سفر دو روزه است.
شرکت در جلسه شورای اداری استان خوزستان و بررسی مهم‌ترین موضوعات و مشکلات این استان، از برنامه‌های دومین روز سفر معاون اول رییس جمهور خواهد بود.
معاون اول رییس جمهور را در این سفر وزرای نیرو، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان و معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست همراهی می‌کنند.
معاون اول رییس جمهور پس از ورود به فرودگاه اهواز، در پاسخ به خبرنگاران در خصوص هدف از سفر به استان خوزستان، بررسی مسائل استان از جمله مسائل مربوط به آب، کشاورزی، منطقه آزاد و بازدید از برخی طرح‌ها را از جمله اهداف سفر خود بیان کرد.
دکتر جهانگیری ضمن تشریح برنامه های سفر دو روزه خود به استان خوزستان، اظهار امیدواری کرد در جلساتی که با مسئولین استان برگزار خواهد شد، تصمیمات مناسب و راهبردی درجهت توسعه و آبادانی و حل مسائل اصلی استان اتخاذ شود.

شناسه خبر: 83466

- سفرهای داخلی

- معاون اول

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده