به منظور سفر یک روزه؛

دکتر روحانی وارد چابهار شد/بازدید از اسکله شهید بهشتی و پروژه های فولاد، پتروشیمی و راه آهن

رییس جمهوری به منظور سفری یک روزه و بازدید از چند پروژه عمرانی در‌دست‌ اجرا دقایقی پیش وارد چابهار در استان سیستان و بلوچستان شد.

شناسه خبر: 83337 -

سه شنبه 9 دی 1393 - 11:05

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز سه‌شنبه در بدو ورود از سوی استاندار و مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.
رییس جمهوری در این سفر از پروژه احداث خط آهن چابهار به زاهدان که در ادامه قرار است به بیرجند متصل شود و نیز دو پروژه احداث پتروشیمی و مجتمع فولاد چابهار بازدید خواهد کرد.
دکتر روحانی همچنین عصر امروز از اسکله شهید بهشتی بازدید و در جلسه‌ای با حضور مقامات و دست‌اندرکاران اجرای این پروژه‌ها به بررسی کم و کیف اجرای این پروژه‌ها خواهد پرداخت.
رییس‌ جمهوری همچنین فردا به منظور بازدید از رزمایش محمد رسول‌الله(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران در سواحل مکران و دریای عمان، به جاسک در استان هرمزگان سفر خواهد کرد.
دکتر روحانی در گفتگوی کوتاه با خبرنگاران در فرودگاه چابهار درباره اهداف سفر خود، گفت: در سفرهایی که به هرمزگان و سیستان و بلوچستان داشتیم، اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی مورد تأکید و تصویب قرار گرفت که برخی از آنها در جاسک و برخی در سواحل مکران چابهار قرار دارد و امروز به چابهار آمدیم تا از طرح‌های مربوط به این شهرستان که اجرای برخی آغاز شده و برخی دیگر در حال اجرایی شدن است بازدید کنیم و ببینیم که در چه مرحله‌ای قرار دارند و چگونه باید پیشرفت کنند.
رییس‌ جمهوری اظهار داشت: فردا نیز به جاسک سفر خواهیم کرد که عمدتاً برای حضور و بازدید از رزمایش محمدرسول‌الله(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود و در کنار آن از پروژه‌های در حال اجرای جاسک، نیز بازدید کرده و نحوه پیشرفت آنها را مرور خواهیم کرد.

شناسه خبر: 83337

- سفرهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده