استقبال پرشور و صمیمی مردم استان خراسان جنوبی از رییس جمهوری

رییس دولت یازدهم در یازدهمین سفر کاروان تدبیر و امید و در اولین روز از ماه مبارک ربیع‌الاول مورد استقبال گرم و خاطره‌انگیز مردم استان خراسان جنوبی قرار گرفت.

چهارشنبه 3 دی 1393 - 10:40

امروز اقشار مختلف مردم استان خراسان جنوبی و بیرجند اعم از زن و مرد، پیر و جوان و شیعه و سنی با شور و اشتیاق زاید الوصفی خود را به خیابان ها و مسیر حرکت کاروان دولت تدبیر و امید رسانده و مقدم رییس جمهوری را با حضور گرم و صمیمی خود گرامی داشتند.
همزمانی سفر رییس جمهوری با آغاز ماه ربیع‌الاول، سرور و خوشحالی خاصی را در فضای شهر بیرجند و در بین مردم بوجود آورده و مردم استان این تقارن را مایه خیر و برکت دانسته و هر کدام به گونه‌ای خود را در میان ازدحام جمعیت استقبال‌کننده به خودروی حامل رییس‌ جمهوری رسانده و ضمن خیرمقدم به دکتر روحانی فرا رسیدن ماه ربیع‌الاول را به وی تبریک می‌گویند.
امروز شیعه و سنی و قشرهای مختلف مردم استان با لباس‌های محلی و سنتی و با یکرنگی و صمیمیت به استقبال رییس‌ جمهور خود آمده و هوای خطه کویری بیرجند، هوای همدلی، وحدت و امید و آینده‌ای درخشان برای اعتلای خراسان جنوبی است.
مردم ساعت‌ها قبل از زمان تعیین شده در مسیر حرکت رییس‌ جمهور به سمت ورزشگاه آزادی حضور یافته و دکتر روحانی را بلافاصله پس از خروج از فرودگاه در حلقه گرم و صمیمی خود قرار داده و در قالب واژه‌های ساده و صمیمی بویژه واژه محلی «قدم ور چشم» عشق و ارادت خالصانه خود را به رییس‌ جمهوری و دولت تدبیر و امید ابراز کردند.
در مراسم استقبال از رییس‌ جمهوری جوانان و دانشجویان استان در قالب ستادهای خودجوش تصاویری از مقام معظم رهبری و دکتر روحانی را به همراه پارچه نوشته‌های بنفشی که روی آن جمله رییس‌ جمهور خوش‌آمدید،نوشته شده را بین مردم توزیع می‌کنند و با شور و اشتیاق ضمن پخش نقل و شیرینی و با سر دادن شعارهای انقلابی و حماسی بر حمایت خود از دولت تدبیر و امید تأکید می‌کنند.
همزمان هزاران نفر از مردم استان نیز که به رسم میهمان‌نوازی از اوایل صبح امروز در ورزشگاه آزادی بیرجند حضور یافته بودند،با مشاهده رییس‌ جمهور و با سر دادن شعار «دسته گل محمدی به شهر ما خوش آمدی» و «صل علی محمد یاور رهبر آمد» از رییس‌ جمهوری استقبال کردند.

شناسه خبر: 83227