آغاز یازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید دکتر روحانی وارد استان خراسان جنوبی شد

رییس جمهوری در ادامه سفرهای خود به استان‌های کشور، صبح چهارشنبه با استقبال استاندار خراسان جنوبی و امام جمعه و نماینده ولی فقیه در این استان، وارد فرودگاه بیرجند شد.

شناسه خبر: 83225 -

چهارشنبه 3 دی 1393 - 09:46

در مراسم استقبال رسمی از کاروان تدبیر و امید پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران رییس‌ جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.
همچنین در مراسم استقبال از دکتر روحانی فرزند شهید مهدی صادقی که توسط گروهک تروریستی ریگی به شهادت رسید، به نمایندگی از خانواده شهدا ضمن اهداء گل به رییس جمهوری خوش‌آمد گفت.
دکتر روحانی در یازدهمین سفر کاروان تدبیر و امید به استان‌های کشور علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان خراسان جنوبی قرار است با روحانیون، جامعه ایثارگران و برگزیدگان استان دیدار می کند.
رییس‌ جمهوری را در این سفر دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری، حسین فریدون دستیار ارشد رییس‌ جمهوری، معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران و بنیاد شهید، دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده، معاون رییس‌ جمهوری در امور مجلس، مشاور فرهنگی، مشاور رسانه‌ای رییس‌ جمهوری و... همراهی می کنند.

شناسه خبر: 83225

- سفرهای استانی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده