مولاوردی در مراسم گرامیداشت هفته وحدت حوزه و دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی قم خبر داد:

تعامل و همکاری با حوزه‌های علمیه برای بهره گیری از ظرفیت آنها در عرصه پژوهش در حوزه زنان

معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: تعامل و گسترش همکاریها با حوزه‌های علمیه زمینه بهره‌مندی از ظرفیت عظیم آنها را در عرصه پژوهش در حوزه زنان فراهم می‌آورد.

شناسه خبر: 83163 -

چهارشنبه 26 آذر 1393 - 12:36

شهیندخت مولاوردی در همایش گرامیداشت هفته وحدت حوزه و دانشگاه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برگزار شد، تصریح کرد: این هفته فرصت مغتنمی برای ارتقاء جایگاه پژوهش و وحدت حوزه و دانشگاه است، به نظر می‌رسد هنوز در جامعه ما به جایگاه پژوهش در حوزه عمومی و حوزه زنان دست نیافته‌ایم. البته در سال‌های اخیر حرکت‌هایی انجام شده است اما تا وضعیت مطلوب فاصله بسیاری دارد.
معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده اظهار امیدواری کرد با برنامه‌های دولت به ویژه در معاونت علمی و فناوری به جایگاه خوبی در این عرصه دست یابیم.
مولاوردی افزود: در حوزه زنان و خانواده پژوهش نظام‌مند و کاربردی نشده و نتایج به دست آمده از پژوهش مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.
معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده از تهیه شیوه‌نامه حمایتی از پژوهش‌ها در حوزه زنان خبر داد و تأکید کرد: با بررسی آسیب‌های اجتماعی در استان‌های کشور، 31 گزارش استانی برای استفاده در سفرهای استانی و دیگر اقدامات تهیه شده است.
در پایان این مراسم با حضور معاون رییس‌ جمهور در امور زنان و خانواده به 25 پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برای تدوین مقالات علمی لوح تقدیر اهدا شد.

شناسه خبر: 83163

- سفرهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده