متن کامل مصاحبه آغاز سفر به استان اردبیل

-

شناسه خبر: 82931 -

چهارشنبه 29 مرداد 1393 - 09:30

گزارشگر:
سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای رئیس جمهور، تشریف فرمایی شما را به خطه سبلان، دارالارشاد اردبیل خوشامد می‌گویم. اینکه اردبیل جزء اولین استان‌های مقصد حضرت‌عالی است، نشان از جایگاه ویژه این استان در نظر شماست. بفرمایید برای ارتقای هرچه بیشتر این جایگاه و اینکه استان اردبیل بتواند جایگاه خودش را از نظر صنعت و به ویژه گردشگری و کشاورزی پیدا کند، چه اهدافی را در این سفر دنبال خواهید کرد؟
رئیس جمهور:
من و هیئت همراه بسیار خوشحالیم که خداوند توفیق داد تا امروز و فردا در خدمت مردم غیور و مرزدار اردبیل باشیم؛ مردم بزرگی که در کشور ما تاریخ ساز بوده‌اند و عالمانی بزرگ و مراجع عظیم را در دامان این استان پرورش داده‌اند، و در جبهه‌های دفاع مقدس سرآمد بوده‌اند؛ سرزمینی که استعدادهای فراوان در زمینه کشاورزی، صنعت، گردشگری و سایر خدمات دارد و باید از این پتانسیل‌ها استفاده و بهره برداری کنیم.
ان‌شاءالله در این فرصت دو روزه، ضمن دیدار با مردم عزیز این استان و نخبگان، علما، ایثارگران و فرهیختگان و شرکت در جلسه شورای اداری، تصمیمات مهمی برای توسعه این استان گرفته خواهد شد که امیدواریم این قدم‌ها موجب نشاط و شادمانی بیشتر مردم و سرافرازی بیشتر این استان در کشور عزیزمان باشد.
متشکرم

شناسه خبر: 82931

- سفرهای استانی

- متن کامل مصاحبه ها

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبط



اخبار برگزیده