دکتر جهانگیری در مراسم افتتاح شرکت فروسیلیس غرب پارس:

روا نیست نیروهای توانمند به بهانه‌های سیاسی و جناحی از صحنه مدیریت حذف شوند

معاون اول رییس جمهور با تاکید براینکه باید قدر نیروهای مدیریتی و زحمت کش کشور را بدانیم، گفت: روا نیست که به بهانه های جناحی و سیاسی نیروهای توانمند کشور از صحنه مدیریت حذف شوند.

شناسه خبر: 82912 -

سه شنبه 18 آذر 1393 - 13:28

دکتراسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز(سه شنبه) در مراسم افتتاح شرکت فروسیلیس غرب پارس با اشاره به وجود سرمایه و منابع طبیعی فراوان در استان همدان، اظهار داشت: همه امکانات برای توسعه این استان فراهم است و نیازمند آن هستیم که با یک مدیریت دقیق این امکانات در کنار یکدیگر قرار گرفته و تکمیل شود تا شاهد اشتغالزایی و ارزش افزوده در این استان باشیم.
معاون اول رییس جمهور در ادامه از دست اندرکاران احداث این کارخانه قدردانی و اظهار امیدواری کرد شاهد راه اندازی واحدهای صنعتی بزرگتر در این منطقه باشیم.
وی همچنین یکی از محدودیت های موجود برای اجرای طرح‌ها و پروژه ها را محدودیت منابع مالی عنوان کرد و گفت: درست است که نباید رویه های انبساطی در پیش گرفته شود اما طرح های بزرگ نباید به دلیل محدودیت منابع و اعتبارات متوقف بمانند.
دکترجهانگیری اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد تکمیل طرح های نیمه تمام و اجرای طرح های جدید برای رشد و توسعه استان همدان باشیم.

شناسه خبر: 82912

- سفرهای داخلی

- معاون اول

فیلم مرتبطاخبار برگزیده