متن کامل مصاحبه آغاز سفر به استان چهار محال و بختیاری

-

شناسه خبر: 82901 -

چهارشنبه 15 مرداد 1393 - 09:40

گزارشگر:

رئیس جمهور محترم! تشریف فرمایی حضرت‌عالی را به بام ایران، استان چهار محال و بختیاری خیر مقدم عرض می‌کنم. بفرمایید ششمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید نویدبخش چه دستاوردهایی برای مردم استان چهار محال و بختیاری خواهد بود؟
رئیس جمهور:
بسیار خوشحالم که خداوند این توفیق را به من و هیئت همراه داد که در آستانه اولین سالگرد دولت تدبیر و امید به استان دلاورپرور چهار محال و بختیاری سفری داشته باشیم، مردم بزرگوار و غیور و عشایر را زیارت کنیم، نظرات آنها را بشنویم، مطالبات آنها را مرور کنیم و طرح‌هایی که برای دولت در طول سه سال باقی مانده تکمیل یا لااقل اجرای بخش مهمی از آن که امکان‌پذیر است را به مردم اعلام کرده و با مسئولین در میان بگذاریم.
البته جلساتی نیز با فرهیختگان، علما، ایثارگران، عشایر و روستاییان و همچنین با بخش توسعه و سرمایه‌گذاری خواهیم داشت. به طور طبیعی در بخش‌های خاص هم نظرات اندیشمندان، صاحب‌نظران و نخبگان را خواهیم شنید و هم مطالبی را که در خور آن جلسات و در امکان این دولت برای اجراست، در جلسات مطرح خواهد شد.
امیدوارم این سفر، سفری توام با خیر و برکت برای مردم بسیار خوب چهار محال باشد و تصمیماتی که در این سفر اتخاذ، اعلام و اجرایی خواهد شد، بتواند برای توسعه مثبت در این استان تأثیرگذار باشد.

شناسه خبر: 82901

- سفرهای استانی

- متن کامل مصاحبه ها

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبطاخبار برگزیده