با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی دفتر رییس جمهوری انجام شد

قدردانی از استقبال پرشور، آگاهانه و صمیمانه مردم استان گلستان از کاروان تدبیر و امید

دفتر رییس جمهوری با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر از حضور پرشور، آگاهانه و صمیمانه مردم استان گلستان از کاروان تدبیر و امید آن را تصویر باشکوه دیگری از یکپارچگی و وحدت خلل‌ناپذیر ملت شریف ایران توصیف کرد.

شناسه خبر: 82817 -

پنجشنبه 13 آذر 1393 - 13:03

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حضور پرشور، آگاهانه و صمیمانه مردم آگاه و دلاور استان گلستان در استقبال از کاروان تدبیر و امید که تصویر باشکوه دیگری از یکپارچگی و وحدت خلل‌ناپذیر ملت شریف ایران را به نمایش گذاشت، شایسته تقدیر و تشکر فراوان است.
دیدار از اقلیمی که به منزله «ایرانی کوچک» یا رنگین‌کمانی از هویت ایرانی، از دیرباز همچون سفره‌ای پربرکت پذیرا و حافظ حیات اقوام ایرانی بوده است، نعمات گوناگون الهی را در چشم می‌نشاند و ضرورت شکر این نعمت را یادآوری می‌کند. این عرصه چشمگیر، در پرتو تلاش مردمی سخت‌کوش و با فرهنگ، قابلیت‌های خود را آشکار می‌سازد و امکان زندگی در سایه سار امنیت و رشد و تعالی را فراهم می‌آورد.
در این برهه حساس، ما وظیفه داریم تا همچون گذشتگان که سرزمینی چنین آباد و پربار را در اختیار ما گذاشته‌اند، این میراث گرانبها را با غنایی بیشتر به نسل آینده بسپاریم و با توکل به خداوند بزرگ و امید به آینده روشن، همه تدبیر و تلاش خود را به کار گیریم.
دولت تدبیر و امید به پشتوانه عنایات الهی و کرامت، بصیرت و حمایت‌های مردم نجیب و قهرمان این استان، با اجرای به موقع طرح‌ها و به ثمر رساندن برنامه‌های در دست اقدام خواهد کوشید تا ضمن گشودن افق‌های تازه رفاه و توسعه پایدار، این استان زیبا در جایگاه واقعی خود قرار گیرد. اتصال راه‌آهن بین‌المللی گلستان و شکوفایی کشاورزی و گردشگری در استان و طراحی منطقه آزاد صنعتی ـ تجاری، می‌تواند فصل جدیدی در تاریخ این استان نوید دهد.
لازم می‌دانیم به پاس مشارکت و حضور پرشور و استقبال پر مهر مردم غیور این استان از کاروان تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات، روحانیت معظم شیعه و سنی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان، دانشجویان، فرهنگیان، معلمان، دانش‌آموزان، عشایر غیور، اصحاب رسانه، زنان، جوانان پرشور و با نشاط، نیروهای نظامی و انتظامی و همه گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم.
دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 82817

- سفرهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده