حضور رییس‌ جمهوری در جمع مردم روستای دوگنچی

قطار حامل رییس جمهوری در مسیر بازگشت به گرگان از شهر مرزی اینچه‌برون در روستای دوگنچی از توابع شهرستان آق‌قلا متوقف شد و دکتر روحانی به ابراز احساسات مردم این روستا پاسخ داد.

شناسه خبر: 82792 -

چهارشنبه 12 آذر 1393 - 17:11

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر چهارشنبه در جمع اهالی این روستا که از ساعت‌ها قبل در انتظار ورود وی بودند، گفت: از استاندار گلستان می‌خواهم تا در هفته آینده در جمع مردم حاضر شود و به مشکلات شما رسیدگی کند.
رییس جمهوری گفت: احداث راه‌آهن موجب آبادانی استان خواهد شد، اما اگر این خط ریلی مشکلاتی در تردد مردم روستا بوجود آورده، باید دست‌اندرکاران وزارت راه و شهرسازی هر چه زودتر این مشکلات را برطرف کنند.
دکتر روحانی همچنین در پاسخ به ابراز احساسات گرم مردم روستای دوگونچی که نام وی را فریاد می‌زدند، گفت: بسیار خوشحالم که این فرصت پیش آمد تا از نزدیک شما را ملاقات کنم و برای همه شما آرزوی زندگی و شرایط بهتر مادی و معنوی دارم.
پیش از سخنان رییس جمهوری دو نفر از اهالی روستا ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رییس‌ جمهوری، مسایل و مشکلات روستای خود را با وی در میان گذاشتند.
ایزدی نماینده شورای روستا حضور رییس‌ جمهوری را موجب رونق استان در عرصه‌های کشاورزی، صنعت و گردشگری دانست و خواستار کمک دکتر روحانی برای حل مشکل رفت و آمد مردم روستا در پی احداث راه‌آهن جدید گرگان به اینچه‌برون شد.

شناسه خبر: 82792

- سفرهای استانی

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبط



اخبار برگزیده