متن کامل سخنرانی در مراسم افتتاح فاز اول فولاد استان چهار محال و بختیاری

-

شناسه خبر: 82635 -

چهارشنبه 15 مرداد 1393 - 21:01

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی سیدنا و نبینا محمد و آله الطاهرین و صحبه المنتجبین

از سال 86 یعنی حدود 7-8 سال است که این طرح باقی مانده است و امیدواریم تا ظرف یک سال آینده قسمت اول، و در دو سال آینده، قسمت دوم و در سال سوم، قسمت سوم با طراحی و برنامه‌ریزی مناسب اجرا و عملیاتی شود.
خوشبختانه آمدن راه‌آهن کار را برای شما و مبارکه تسهیل خواهند نمود و در منطقه و استان تحول بسیار بزرگی به وجود خواهد آورد. البته همان‌طور که گفتم پیچیدگی کار به دلیل وجود کوه‌های منطقه است و معلوم است که اگر کار آسانی بود، تاکنون اجرایی شده بود. اینکه از قبل انقلاب تاکنون این مسئله باقی مانده است به دلیل معضلات و مشکلات موجود است. ولی من به آینده کشور خیلی امیدوار هستم.
ان‌شاءالله به حول و قوه الهی مشکلات موجود حل و فصل خواهد شد. البته الان نمی‌خواهم به مردم قول بدهم که در چه زمانی حل خواهد شد، ولی این دولت ان‌شاءالله مشکلات را به حول و قوه الهی برطرف خواهد کرد.
امروز، ما زمان‌بندی انجام دو پروژه را در دست داریم و زمان‌بندی پروژه سوم را هم تا سه سال آینده طرحی خواهیم نمود که بسیار مبارک است. ما تصمیم و اراده لازم را برای اجرایی کردن احداث راه‌آهن گرفته‌ایم و ان‌شاءالله آن پروژه هم نهایی شده و می‌توانیم قراردادهای لازم را منعقد کرده و آن را اجرایی و عملیاتی کنیم.
البته طرح احداث راه‌آهن، از دیگر پروژه‌ها طولانی‌تر خواهد شد. اما پروژه بسیار مهم و عظیمی است که ان‌شاءالله انجام خواهد گرفت. من از تمام عزیزانی که در این زمینه تلاش کردند یا برای این کار بسیار عظیم و بزرگ تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنم.
در واقع کار شما امید بیشتری به مردم می دهد و مردم هم به شما امید می‌دهند. بحث امید بحث تعامل است. ما باید در این زمینه، آینده را کاملاً روشن ببینیم. همه تلاش کرده و دست به دست هم بدهیم و به حول و قوه الهی با عنایات خداوند بزرگ و با توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) شاهد پیشرفت سریع کشور باشیم.
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

شناسه خبر: 82635

- سفرهای استانی

- متن کامل سخنرانی

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبطاخبار برگزیده