به ریاست دکتر جهانگیری صورت می گیرد؛

تشکیل جلسات شورای عالی اشتغال و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

جلسات شورای عالی اشتغال و ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در هفته جاری به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار خواهدشد.

شناسه خبر: 82612 -

يکشنبه 2 آذر 1393 - 08:32

در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی که عصر دوشنبه به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری برگزار می شود، بانک مرکزی گزارشی از تدوین متن نهایی پیش‌نویس مصوبه ستاد برای تکمیل سامانه‌های اطلاعاتی بانکی ارائه خواهد کرد.
بانک مرکزی همچنین قرار است در این جلسه در خصوص اقدامات کارگروه فرادستگاهی رسیدگی به مطالبات معوق و پرونده مشتریان بدحساب کلان بانکی به ارایه گزارشی بپردازد.
شورای عالی اشتغال نیز که قرار است صبح دوشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شود، به بررسی شیوه‌های اثربخش تسهیلات بانکی برای افزایش تولید و اشتغال و طرح « اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری» خواهد پرداخت.
ساماندهی بنگاه‌های پشتیبان کسب و کارهای خانگی، خرد و کوچک، بررسی برنامه‌های اشتغال عمومی (راهکاری برای مقابله با بیکاری در شرایط رکود تورمی)، طرح توانمندسازی و آموزش‌های مهارتی روستاییان، عشایر و مناطق محروم با رویکرد اشتغال پایدار و طرح توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان با رویکرد اشتغال از دیگر دستورات جلسه شورای عالی اشتغال خواهد بود.
گفتنی است معاون اول رییس جمهور مطابق روال هفته‌های پیشین، در جلسات هیئت وزیران و جلسات هماهنگی امور اقتصادی شرکت و ملاقات‌هایی را نیز با برخی وزرا، معاونین و مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی خواهد داشت.

شناسه خبر: 82612

- سخنراني ها

- معاون اول

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده