متن کامل مصاحبه آغاز سفر به استان ایلام

-

شناسه خبر: 82485 -

چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393 - 09:59

گزارشگر:
جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری به استان ایلام خوش آمدید.
جناب آقای رئیس جمهور مردم خطه مرزی استان ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس آزمایش خود را پس دادند. با توجه به وجود ظرفیت‌های مناسب استان در بخش‌های مختلف، لطفاً بفرمایید برای پیشرفت و توسعه استان به ویژه در بخش زیرساخت‌ها چه برنامه‌هایی هدف‌گذاری شده است؟

رئیس‌جمهور:
بسم الله الرحمن الرحیم
از اینکه فرصت کردم تا در جمع مردم غیور و سرافراز استان ایلام که در طول تاریخ همواره مدافع بسیار خوبی برای مرزهای این سزمین به ویژه در هشت سال دفاع مقدس بودند باشم، بسیار خوشحالم؛ دلاورانی که یک لحظه این سرزمین را ترک نکردند و در برابر تهاجمات ددمنشانة دشمنان این آب و خاک ایستادند و دشمن را وادار به عقب‌نشینی و شکست کردند.
در این سفر علاوه بر اینکه سخنان، نکته‌ها ومسائل مهم ایلام را از زبان مردم و فرهیختگان استان خواهیم شنید. در سخنرانی‌ها، جلسات و شورای اداری هم در خصوص برنامه‌های توسعه‌ای این استان در حوزه‌های کشاورزی و صنعت، طرح‌هایی که در دولت مورد بررسی قرار گرفته و طرح‌هایی که ان‌شاءالله در سال 93 به اتمام خواهد رسید و طرح‌های سال‌های آینده توضیح خواهم داد.
امیدوارم این سفر منشأ خیر و برکت و سرآغازی برای توسعه و تحول استان عزیز ایلام باشد و ان‌شاءالله مردم این استان شاهد تحولات مثبت در زمینه‌های مختلف در زندگی خود باشند.
متشکرم

شناسه خبر: 82485

- سفرهای کاروان تدبیر و امید

- متن کامل مصاحبه ها

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبطاخبار برگزیده