متن کامل مصاحبه در جریان دیدار با خانواده شهدا در بیمارستان خاتم الانبیاء

-

شناسه خبر: 82295 -

شنبه 9 فروردين 1393 - 20:46

گزارشگر:
شما به عنوان رئیس دولت تدبیر و امید، با آغاز بهار و حضور در جایی که عطر زندگی در سراسر آن پراکنده است و صدای طپش هر لحظة آن به گوش می‌رسد، با شنیدن واژة طپش یاد چه می‌افتید؟
رئیس جمهور:
طپش در واقع حرکت و علامت حیات است و جامعه، کشور و ملت باید با روندی مداوم به سمت آرمان‌های بلند انقلاب و اهداف ملی حرکت کنیم.
امروز ما به لطف خدا این حرکت و طپش را در قلب جامعه و کشور شاهدیم. ملت ما امروز طپش منظم و درستی دارد و امیدواریم روز به روز این طپش منظم‌تر و این فعالیت بیشتر شود و همة علائم حیات بلند یک ملت را بیشتر شاهد باشیم.
ملت ما همیشه ملتی بزرگوار و فداکار بوده است. امسال هم سالی است که همه باید در زمینة اقتصاد و فرهنگ مجاهدت بیشتری کنیم و با مدیریت جهادی کار را پیش ببریم.
خانواده‌های عزیز، شهدای ما و پدران و مادران شهیدی که امروز زیارتشان کردیم، کهولت سن و بیماری دارند که به لطف خدا مسئولین بیمارستان و همة افرادی که در حال خدمت هستند، پزشکان و پرستاران خدمت بزرگی انجام می‌دهند. من خوشحالم که جامعة ما و بخش پزشکی و بنیاد همه به فکر این عزیزان هستند. درست است که دارای کهولت سن و بیماری هستند، اما عزیز ما هستند. افرادی هستند که در سال‌های گذشته فعال بوده‌اند و فرزندانشان را به جبهه برای دفاع از کشور فرستاده‌اند و امروز وظیفه انسانی، وجدانی و انقلابی ماست که به این‌ها خدمت و رسیدگی کنیم.
من در واقع برای عرض سلام و ادب خدمت این عزیزان و عرض تشکر خدمت کسانی که در بیمارستان تلاش می‌کنند و همچنین عزیزان در بنیاد که به این‌ها خدمت می‌کنند، اینجا حضور دارم.
ان‌شاء‌الله سال مبارکی برای همة ملت ما و به ویژه خانواده‌های شهدا باشد.
موفق باشید.

شناسه خبر: 82295

- مصاحبه ها

- متن کامل مصاحبه ها

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبط

اخبار برگزیده