قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور مردم استان زنجان از کاروان تدبیر و امید

دفتر رییس‌ جمهوری در اطلاعیه‌ای با قدردانی از استقبال گرم و پرشور اقشار مختلف مردم شریف و با صلابت استان زنجان از کاروان دولت تدبیر و امید، آن را پرتو درخشان دیگری از همدلی و مشارکت مردم در این خطه زیبا دانست تا دولت با تعهد و همتی مضاعف در مسیر توسعه یکپارچه کشور بویژه آبادانی و پیشرفت این استان مستعد، گام‌های مؤثرتری بردارد.

شناسه خبر: 82101 -

دوشنبه 5 آبان 1393 - 14:44

متن اطلاعیه دفتر رییس‌ جمهوری بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
استقبال گرم و پرشور مردم شریف و با صلابت استان زنجان از کاروان دولت تدبیر و امید،پرتو درخشان دیگری از همدلی و مشارکت هموطنان در این خطه زیبا بود تا دولت با تعهد و همتی مضاعف در مسیر توسعه یکپارچه کشور به ویژه آبادانی و پیشرفت این استان مستعد، گام های موثر تری بردارد.
زنجان با برخورداری از مواهب و مزایای فراوان از جمله پشتوانه فرهنگی، آثار تاریخی ، جاذبه های گردشگری، معادن غنی، تنوع اقلیمی و آب و خاک و هوای مساعد موقعیت ویژه جغرافیایی، شبکه ارتباطی مجهز در محور ترانزیت، نزدیکی به عمده ترین کانون های جمعیتی و قطب های صنعتی و نیروی انسانی خلاق و تلاشگر، زمینه شکوفایی و پیشرفتی را که شایسته آن است، دارا است. دولت تدبیر و امید با حمایت های بی دریغ مردم این سامان و بهره برداری مطلوب از قابلیت ها و ظرفیت های موجود استان، در برآوردن خواسته ها و برون رفت از تنگناها، تمامی مساعی خود را به کار خواهد بست.
بر خود فرض می دانیم به پاس استقبال صمیمانه مردم بزرگوار استان زنجان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه در استان ائمه محترم جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران ، فرهنگیان، دانشگاهیان، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه و خبر، جوانان پرشور و با نشاط، نیروهای انتظامی و سایر گروه های سیاسی و اجتماعی استان تقدیر و تشکر کنیم.
امید است، در سایه توجهات الهی و تدبیر و تلاش بیشتر مسئولان ، برنامه ها و تصمیمات دولت در این سفر بتواند زمینه های تکوین و تقویت محورهای جدید، رشد و توسعه این استان را فراهم کرده و با توسعه ظرفیت های موجود به کمک مردم و با همت استان در برطرف شدن کاستی ها و مشکلات ثمربخش واقع شود. ان شاالله
دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 82101

- پيامها و نامه ها

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده