رییس جمهوری در جمع خبرنگاران در فرودگاه زنجان:

طرح های دولت یازدهم در استان زنجان در این سفر بررسی می‌شود

رییس جمهوری روز چهارشنبه در فرودگاه زنجان و در گفت وگویی با خبرنگاران تصریح کرد که در این سفر طرح هایی را که قرار است در مدت فعالیت این دولت در استان اجرایی شود، با مسئولان استانی در میان خواهد گذاشت.

چهارشنبه 30 مهر 1393 - 10:54

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی گفت: در این سفر ضمن بهره مندی از نقطه نظرات مردم و مسئولان محلی، پیشرفت کارها را در ماه هایی که از فعالیت این دولت می گذرد، مرور خواهیم کرد.
رییس جمهوری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه مردم عزیز و بزرگوار زنجان به عنوان عاشقان مکتب ولایت به ویژه حضرت اباعبدالله الحسین و مراسم عزاداری با شکوه آنها همواره مورد تجلیل ملت ایران هستند، اظهارداشت: همچنین بسیار خوشحالم که این سفر به استان زنجان در آستانه فرارسیدن ماه مبارک محرم انجام می شود و عطر حسینی امسال ابتدا از این استان به مشام ما می رسد.
دکتر روحانی تصریح کرد: امیدوارم ملت ایران در سایه ولایت و تحت نظر ائمه(ع) اطهار به راه استقلال و توسعه خود ادامه دهند و همه بزرگان و مردانی که برای استقرار و تعالی انقلاب و اجرای برنامه های نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده اند از جمله حضرت آیت الله مهدوی کنی از سرداران بزرگ این صحنه که دیروز به دیار حق شتافت و دیگر بزرگانی که از دنیا رفته و یا شهید شده اند مشمول رحمت خداوند باشند.

شناسه خبر: 81974