جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست دکتر جهانگیری برگزار شد

ششمین جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با حضور اعضاء هیات امنا برگزار شد.

پنجشنبه 24 مهر 1393 - 14:25

دکتر اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز (پنج شنبه) در ششمین جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس، توسعه شرکتهای دانش بنیان را از سیاستهای جدی دولت یازدهم اعلام کرد و گفت: لازمه توسعه شرکتهای دانش بنیان این است که این شرکتها در همه استانها راه اندازی شوند و پارک علم و فناوری پردیس می تواند بعنوان الگو، معرفی شده و تجربیات این پارک به دیگران منتقل شود.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به محدودیتهای موجود در اطراف تهران برای توسعه شرکتهای دانش بنیان خاطرنشان کرد: ظرفیت ها و امکانات تهران باعث شده تا تقاضا برای توسعه و تاسیس شرکتهای دانش بنیان در این شهر و اطراف آن بیشتر از سایر نقاط باشد، اما با توجه به محدودیت‌های موجود باید قبل از انجام کارها، مطالعات دقیقی صورت گیرد و شرایط ویژه ای برای فعالیت پارک ها در اطراف تهران در نظر گرفته شود.
دکتر جهانگیری در ادامه این جلسه به انتصاب برخی اعضای حقیقی جدید هیات امنای پارک علم و فناوری پردیس با حکم رئیس جمهوری نیز اشاره کرد و ضمن قدردانی از اعضای سابق، برای اعضای جدید هیات امنای این پارک آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه جلسه رئیس پارک علم و فناوری پردیس، گزارشی از موضوعات مختلف همچون بررسی و تایید بودجه تفصیلی سال 1392، بررسی و تایید کلیات بودجه تفصیلی سال 1393 و بررسی و انتخاب حسابرس برای سال 1392 ارائه کرد و اعضای جلسه درباره این موضوعات به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شناسه خبر: 81868