آغاز هفتمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید؛

رییس جمهوری وارد اردبیل شد/ سخنرانی دکتر روحانی در اجتماع بزرگ مردم اردبیل

رییس‌جمهوری، صبح چهارشنبه در جریان هفتمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد فرودگاه اردبیل شد.

شناسه خبر: 79973 -

چهارشنبه 29 مرداد 1393 - 09:30

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در فرودگاه اردبیل مورد استقبال مجید خدابخش استاندار، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و دیگر مقامات ارشد محلی قرار گرفت.
در مراسم استقبال رسمی از کاروان تدبیر و امید، پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی، رییس جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.
دکتر روحانی در این سفر علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان اردبیل، با برگزیدگان استان، روحانیون، جامعه ایثارگران و همچنین دست‌‎اندرکاران فعال در بخش توسعه و سرمایه‌گذاری استان دیدار می‌کند.
رییس جمهوری در روز پایانی این سفر دو روزه، در جلسه شورای اداری استان اردبیل شرکت می‌کند.
وزرا و معاونان رییس‌جمهوری حاضر در هیات همراه رییس جمهور، طی این سفر استانی در شهرهای مختلف استان اردبیل حضور پیدا کرده و در جریان زمینه‌های توسعه‌ای و همچنین مشکلات این شهرها قرار می‌گیرند.
دکتر روحانی تا ساعتی دیگر در اجتماع مردم استان اردبیل در ورزشگاه تختی سخنرانی می‌کند.
وزرای اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و نیرو و همچنین معاون اجرایی ، معاون رییس‌ جمهوری و رییس بنیاد شهید و ایثارگران، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، معاون حقوقی رییس‌ جمهوری، دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری و حسین فریدون دستیار ارشد رییس‌ جمهوری، دکتر حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهوری و محمدرضا صادق مشاور رسانه‌ای رییس‌ جمهوری، دکتر روحانی را در این سفر همراهی می کنند.
ده‌ها خبرنگار، عکاس و تصویربردار استانی و ملی سفر استانی رییس‌جمهور و هیأت دولت به استان اردبیل را پوشش خبری می‌دهند.
استان اردبیل در شمالی‌ترین نقطه ایران قرار دارد و دارای استعدادهای فراوان اعم از قابلیت‌های کشاورزی، معادن غنی، مناظر طبیعی، چشمه‌سارها و چشمه‌های آب معدنی سرد و گرم است. همچنین کوه سبلان از جمله مرتفع‌ترین کوه‌های ایران در این استان قرار دارد.

شناسه خبر: 79973

- سفرهای استانی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده