معاون اول رییس جمهور:

انتظار داریم مجلس امکان ادامه خدمتگزاری دکتر فرجی‌دانا را فراهم آورد

معاون اول رییس جمهور با اشاره به برنامه مجلس شورای اسلامی برای استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری، استیضاح را از جمله حقوق نمایندگان برشمرد و گفت: انتظار داریم مجلس شورای اسلامی با رأی مناسب خود امکان ادامه خدمتگزاری آقای دکتر فرجی‌دانا را فراهم آورد.

شناسه خبر: 79969 -

سه شنبه 28 مرداد 1393 - 14:11

دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز در آستانه هفته دولت، در دیدار مدیران حوزه معاون اول رییس جمهور، از دکتر فرجی‌دانا به عنوان انسانی دانشمند، متدین، اخلاقی و مورد اعتماد دانشگاهیان یاد کرد و افزود: ایشان در مدت 9 ماه مسئولیت خود، نشان داد که با مدیریت خوب می توان‌ فضای دانشگاه‌ها را آرام و امیدوار و در جهت تولید علم و دانش بسیج نمود.
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد اگرچه نظرات سازنده مجلس شورای اسلامی برای همه اعضای هیأت دولت ارزشمند است اما کمک نمایندگان مجلس به تثبیت مدیریت وزارت علوم آن هم در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دولت نشاندهنده همکاری و تعامل صمیمانه میان دولت و مجلس است.
دکتر جهانگیری انتشار برخی اطلاعات مبنی بر سقوط رتبه علمی ایران در دوره حضور دکتر فرجی دانا در وزارت علوم را نادرست خواند و افزود: انتشار اخبار و گزارش های غیر واقع با دغدغه های ملی و مسائل مبتلا به جامعه علمی کشور فاصله دارد.
وی همچنین با اشاره به همکاری میان قوه مجریه و مقننه در یک سال گذشته گفت: دولت همواره از نظرات، انتقادات و پیشنهادات نمایندگان مجلس شورای اسلامی استقبال می کند و انتظار می رود حل موارد اختلافی با سعه صدر و از طریق تعامل و گفتگو میان دولت و مجلس دنبال شود.
معاون اول رییس جمهور در ادامه ضمن تشریح اوضاع داخلی و خارجی کشور، اولویت‌های دولت تدبیر و امید را برای حل معضل بیکاری و ایجاد رونق اقتصادی در کشور بیان کرد.

شناسه خبر: 79969

- جلسات

- معاون اول

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده