مولاوردی در بازدید از بنیاد نیکوکاری رایحه:

امیدوارم پاسدار شایسته‌ای در دفاع از حرمت خون شهدا و ارزش‌های دفاع مقدس باشیم

معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده در بازدید از بنیاد نیکوکاری رایحه که به همت خواهر و همسر شهید محمدجواد تندگویان فعالیت می‌کند، تصریح کرد: همگان باید بکوشیم پاسدار شایسته‌ای برای دفاع از حرمت خون شهدا و ارزش‌های دفاع مقدس باشیم.

شناسه خبر: 79942 -

يکشنبه 26 مرداد 1393 - 13:09

شهیندخت مولاوردی روز یکشنبه بازدید خود از بنیاد خیریه و موسسه فرهنگی رایحه فاطمه(س) را در سالروز بازگشت عزتمندانه آزادگان به کشورمان و نیز اولین سالروز دولت تدبیر و امید به فال نیک گرفت و با بیان اینکه آرامش امروز ایران اسلامی مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدایی است که باید تلاش کنیم، پیرو راه آنها باشیم، اظهار داشت: مطمئنم ارزش‌هایی چون ایثار و شهادت روز به روز در جامعه پررنگ‌تر می‌شود.
در این دیدار همسر شهید تندگویان ضمن تشکر از حضور دکتر مولاوردی در این مجموعه تصریح کرد: امیدوارم فضا و روحیاتی که در سال‌های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی، در جامعه حاکم شده بود احیا و همچنان تداوم یابد.
خانم تندگویان افزود: داغ شهدایی چون شهید تندگویان و سایر شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نتوانست خانواده شهدا را از پا بیندازد، اما مشاهده برخی فسادها و بی‌عدالتی ها دل خانواده‌های شهدا و مردم را به درد آورده است.
وی خطاب به خانم مولاوردی گفت: دوست دارم همانگونه که شهید رجایی دستور داد تا حقوق اعضای کابینه کاهش یابد، امروز نیز امیدواریم که اعضای دولت به عنوان همراهی و همدردی با مستضعفان و به منظور تلاش برای کاهش فاصله درآمدی مدیران دولتی با اقشار کم‌درآمد، بخشی از حقوق خود را برای کمک به افراد نیازمند دهند.
خانم تندگویان در ادامه با انتقاد از اینکه متأسفانه تلاش برای اسلامی‌ شدن جامعه منحصر در مسایل محدودی چون حجاب شده است، اضافه کرد: متأسفانه در موضوع عفاف و حجاب هم توجه به تقویت عفاف که علاوه بر ترغیب افراد به رعایت حجاب باعث تطهیر فرد و جامعه نیز می‌شود، نادیده گرفته شده و صرفاً به ظاهر حجاب آن هم فقط در مورد زنان پرداخته می‌شود و نقش مردها در ترویج فرهنگ عفاف نادیده گرفته‌ شده‌ است.
خواهر حاج داوود کریمی از دیگر شهدای دفاع مقدس نیز که در این دیدار حضور داشت، تصریح کرد: مقابله با هرگونه فساد و بی‌عدالتی بزرگترین جهاد و تلاش برای پاسداری از خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
مولاوردی پس از این سخنان با اشاره به اینکه سالم‌سازی فضای کار و فضای جامعه شاخصه‌های متعددی دارد که متأسفانه نسبت به عموم آنها کم توجهی شده و مصادیق خاصی را مورد تأکید قرار داده‌ایم، گفت: حتماً پیام‌های شما را در جلسه هیأت دولت مطرح خواهم کرد.

شناسه خبر: 79942

- دیدارهای داخلی

- سخنراني ها

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده