رییس‌ جمهوری از پژوهشگاه رویان بازدید کرد / تقدیم نماد رویان به دکتر روحانی

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز شنبه همراه با هیأتی از «آزمایشگاه تمایز» پژوهشگاه رویان بازدید کرد.

شناسه خبر: 79908 -

شنبه 25 مرداد 1393 - 09:27

رییس‌ جمهوری رأس ساعت 9.05 صبح شنبه با حضور در محل «آزمایشگاه تمایز» پژوهشگاه رویان با گروه‌های مختلف فعال در این پژوهشگاه ها از جمله گروه‌های کبد، عصب، انسولین، سلول‌های پرتوان القائی، کلیه، قلب، نانو و مهندسی بافت، پئوتئومیکس و استخوان غضروف آشنا شد.
در این بازدید دکتر حمید گورابی رییس پژوهشگاه رویان به تشریح فعالیت‌های بخش ناباروری، دکتر محمد حسین نصر رییس پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان درباره فعالیت‌های حوزه زیست فناوری این پژوهشگاه و دکتر حسین بهاروند رییس پژوهشکده سلول‌های بنیادی نیز درباره اهم فعالیت‌های «آزمایشگاه تمایز»، توضیحاتی را ارائه کردند.
دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌ جمهوری، دکتر حسین فریدون دستیار ارشد رییس‌ جمهوری، دکتر قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس‌ جمهوری و دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر روحانی را در این بازدید همراهی می کنند و دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی میزبان رییس‌ جمهوری در این بازدید است.
سخنرانی دکتر روحانی تا دقایقی دیگر در جمع پژوهشگران اعضای هیأت علمی و کارکنان پژوهشگاه رویان انجام می‌شود.
ده‌ها عکاس، خبرنگار، گزارشگر و تصویربردار رسانه‌ها سخنرانی رییس‌ جمهوری در رویان را پوشش خبری و تصویری می‌دهند.
رییس پژوهشگاه رویان، در پایان بازدید رییس جمهوری از «آزمایشگاه تمایز»، نماد رویان را به دکتر روحانی تقدیم کرد. رییس جمهوری نیز بازدید از پژوهشگاه رویان را بسیار شورانگیز و نشاط‌آفرین دانست و برای پژوهشگران آرزوی موفقیت و جامه عمل پوشاندن به راه امام(ره) و رهبری در محقق نمودن «ما می‌توانیم» را داشت.
همچنین این سخنرانی به طور مستقیم از شبکه خبر پخش خواهد شد.

شناسه خبر: 79908

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده