رییس جمهوری در بازدیداز مجتمع پتروشیمی ایلام تأکید کرد:

تکمیل و راه‌اندازی فاز دوم مجتمع پتروشیمی ایلام تا پایان دولت یازدهم

رییس جمهوری درجریان افتتاح فاز اول مجتمع پتروشیمی ایلام، درجلسه‌ای با مهندسان، مدیران و مسئولان این مجتمع، تصریح کرد: افتتاح بخش‌های مختلف و جدید در صنعت پتروشیمی برای دولت حائز اهمیت است.

چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393 - 21:06

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با بیان این مطلب که افتتاح و آغاز بکار مجتمع پتروشیمی ایلام موضوعی مهم برای دولت بشمار می‌آید، ابراز امیدواری کرد: واحدهای دیگر از جمله فاز دوم این مجتمع نیز تا پایان دولت یازدهم راه‌اندازی شود، تا شاهد تحول در استان ایلام و کشور باشیم.
رییس جمهوری گفت: امروز حرکت خوبی همراه با امید به آینده در همه بخش‌های کشور آغاز شده است و تلاش همگان در جهت توسعه و پیشرفت روز افزون کشور ضروری است.
دکتر روحانی با بیان اینکه دولت در حد توان خود در جهت توسعه استان ایلام تلاش خواهد کرد، افزود: امیدواریم واحدهای پتروشیمی دیگر دراستان ایلام از جمله پتروشیمی دهلران که می‌تواند برای منطقه و کشور سودمند باشد، با تلاش و همت متخصصان راه‌اندازی شود.
رییس جمهوری همچنین با اشاره به ضرورت ایجاد صنایع پایین‌دستی پتروشیمی گفت: باید همه دست به دست هم دهیم تا شاهد آبادانی کشور باشیم.
در این جلسه زنگنه وزیر نفت گزارشی از وضعیت طرح‌های توسعه‌ای و پروژه‌های در حال اجرای وزارت نفت در استان ایلام ارائه کرد.

شناسه خبر: 77320