حضور دکتر مولاوردی در جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در اولین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت که در سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس برگزار شد حضور یافت.

دوشنبه 1 ارديبهشت 1393 - 20:52

دکتر شهیندخت مولاوردی ضمن حضور در اولین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در مراسم تجلیل از برگزیدگان این جشنواره و رونمایی از شش کتاب جدید در حوزه دفاع مقدس نیز شرکت کرد.
در این مراسم، کتاب‌های «شهود» نوشته «نادره عزیزی‌نیک»، «مادری که از تمام دلش چشم بست» نوشته «مرضیه مقدم»، «خوش‌بو‌ترین گل سرخ برای من» نوشته «منیره جان‌قلی»، «زنان پایار» نوشته «لیلا محمدی» رونمایی شد و از مرضیه حدیدچی دباغ، فرشته ملکی همسر شهید منوچهر مدق، معصومه آباد و تعدادی از نویسندگان و پژوهشگران زن عرصه دفاع مقدس، تقدیر به عمل آمد.
نخستین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت با حضور جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی، نماینده ولی فقیه در ارتش، معاونان رییس جمهوری در امور زنان و خانواده و معاون حقوقی، معصومه آباد عضو شورای شهر تهران، خانم حدیدچی دباغ، تعدادی از نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی، جمع زیادی از مادران و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان دفاع مقدس، نویسندگان و فعالان عرصه دفاع مقدس در سالن کوثر ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

شناسه خبر: 76793