معاون اول رئیس جمهور ضمن استقبال از تحرک و نقش‌آفرینی تشکل‌های مردم نهاد، خواستار بهره مندی بدنه دولت از توان فکری و تجربیات مدیران پیشین شد.|>"> معاون اول رئیس جمهور ضمن استقبال از تحرک و نقش‌آفرینی تشکل‌های مردم نهاد، خواستار بهره مندی بدنه دولت از توان فکری و تجربیات مدیران پیشین شد.|>" /> معاون اول رئیس جمهور ضمن استقبال از تحرک و نقش‌آفرینی تشکل‌های مردم نهاد، خواستار بهره مندی بدنه دولت از توان فکری و تجربیات مدیران پیشین شد.|>" />

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد:

استقبال دولت از نقش‌آفرینی تشکل‌های مردم نهاد

معاون اول رئیس جمهور ضمن استقبال از تحرک و نقش‌آفرینی تشکل‌های مردم نهاد، خواستار بهره مندی بدنه دولت از توان فکری و تجربیات مدیران پیشین شد.

شناسه خبر: 76708 -

پنجشنبه 28 فروردين 1393 - 14:15

دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز (پنج‌شنبه) در ملاقات با تعدادی از استانداران سابق، مدیران باتجربه را از سرمایه های فکری کشور توصیف کرد که نیروهای باتجربه و کارآزموده آن می‌توانند پشتوانه فکری مناسبی برای دولت یازدهم باشند.
معاون اول رئیس جمهور به مشکلات متعدد دولت در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی در آغاز کار اشاره کرد و افزود: در ماه‌های گذشته گامهای قابل قبولی در این حوزه‌ها برداشته شده و تلاش می‌کنیم تا شرایط زندگی مردم بهبود پیدا کند؛ ضمن اینکه دولت تدبیر و امید، خود را از نظرات و پیشنهادات مدیران گذشته محروم نمی‌کند.
وی در خاتمه ضمن تشریح دستاوردهای سیاست خارجی دولت گفت: موضوعات مرتبط با سیاست داخلی هم برای دولت مهم بوده و ان‌شاءالله در سال 1393 شاهد اتفاقات خوبی در حوزه احزاب خواهیم بود.
در این ملاقات برخی از استانداران سابق نیز نکاتی در خصوص مشکلات بخش تولید، طرح‌های عمرانی نیمه تمام در استان‌ها، مسائل مربوط به طرح هدفمندسازی یارانه‌ها و لزوم شکل‌گیری تشکل‌ها، احزاب و نهادهای مردم نهاد بیان کرده و بر ضرورت حمایت دولت از بخش خصوصی تأکید کردند.

شناسه خبر: 76708

- دیدارهای داخلی

- معاون اول

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده