رییس جمهوری :

از علمای شیعه و سنی، ریش سفیدان و همه کسانی که در آزادی مرزبانان وطن تلاش کردند قدردانی می کنم

رییس جمهوری در ادامه سخنان خود در اجتماع مردم زاهدان با اشاره به اینکه کشور در سال های گذشته به دلیل تحریم های ظالمانه و برخی بی تدبیری ها شاهد مشکلات فراوان بوده است گفت: دولت یازدهم به حول و قوه الهی، با حمایت و کمک مردم و رهبر معظم انقلاب بر مشکلات غلبه خواهد کرد.

شناسه خبر: 76618 -

سه شنبه 26 فروردين 1393 - 12:16

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با اشاره به شکسته شدن دامنه تحریم ها علیه کشورمان در ماه های اخیر افزود: مهمتر از این اتفاق، اعتراف دنیا به حقوق مردم ایران در زمینه هسته ای و غنی سازی است که در توافق 1+5 برآن تاکید شد.
رییس جمهوری ادامه داد: به دنیا ثابت خواهیم کرد آنچه راجع به ایران در سالهای گذشته گفته شده دروغ بوده است، زیرا ایران در پی سلاح هسته ای نبوده و نخواهد بود اما به توسعه علمی و فناوری ادامه خواهد داد.
دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وحدت و یکپارچگی مردم استان در ماجرای گروگانگیری چند تن از مرزداران کشور گفت: ندای واحد مردم غیور سیستان و بلوچستان استقامت و نپذیرفتن حرف زور بود.
رییس جمهوری ادامه داد: به نمایندگی از ملت ایران پیام سپاس و تشکر از مردم غیور و شریف استان سیستان و بلوچستان را دارم و از علمای شیعه و سنی، ریش سفیدان و همه کسانی که در آزادی مرزبانان وطن تلاش کردند قدردانی می کنم.

شناسه خبر: 76618

- سفرهای استانی

- سخنراني ها

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبط



اخبار برگزیده