رییس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه بین المللی زاهدان:

دولت تدبیر و امید برنامه های متعددی برای عمران و آبادانی سیستان و بلوچستان دارد

رییس جمهوری صبح امروز (سه شنبه) در بدو ورود به فرودگاه بین المللی زاهدان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید برنامه های متعددی برای عمران و آبادانی استان سیستان و بلوچستان در نظر دارد گفت: تلاش دولت و مسئولان، راهنمایی و هدایت این استان به سمتی است که شایسته مردم سیستان و بلوچستان باشد .

سه شنبه 26 فروردين 1393 - 10:47

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تصریح کرد: خدا را سپاسگزارم که در اولین روزهای سال جدید توفیق داد میهمان مردم عزیز غیور و مرزداران شریف این استان باشیم.
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه استان سیستان و بلوچستان از لحاظ استراتژیک اهمیت زیادی برای کشور دارد، گفت: مردمان این استان در طول تاریخ حافظان مرزهای شرقی کشور بوده اند.
دکتر روحانی با اشاره به برنامه های خود در سفر دو روزه به استان سیستان و بلوچستان و دیدار عمومی با مردم شهرستان های زاهدان، زابل و چابهار گفت: در جریان این سخنرانی ها طرح ها و برنامه های دولت برای عمران و آبادانی این استان به اطلاع مردم شریف خواهد رسید.
رییس جمهوری خاطر نشان کرد: استان سیستان و بلوچستان با طرح هایی که دولت برای آن در نظر گرفته تا پایان این دولت چهره ای متفاوت پیدا خواهد کرد.

شناسه خبر: 76616