دیدار صمیمی خانواده کارکنان یگان حفاظت ریاست جمهوری با دکتر روحانی

رییس جمهوری پیش از ظهر امروز (شنبه) در دیدار صمیمی با خانواده کارکنان یگان حفاظت ریاست جمهوری، اظهار امیدواری کرد تا در سال جدید بتوانیم با حرکت در مسیر جلب رضای خدا و امام زمان(عج) بر چارچوب‌های تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب برای ایجاد ایرانی آبادتر و سرافرازتر گام برداریم.

شناسه خبر: 76369 -

شنبه 9 فروردين 1393 - 15:49

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار ضمن تبریک نوروز 93 به کارکنان یگان حفاظت ریاست جمهوری و خانواده آنان و آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای آنان گفت: کاری که کارکنان حفاظت انجام می‌دهند دشوار، بزرگ و توأم با دلهره و احساس مسئولیت بسیار زیاد است.
رییس جمهوری با بیان اینکه حفاظت از شخصیت‌ها در کشور تنها حفاظت از یک شخص نیست، بلکه حفاظت از آبروی نظام است، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به خاطر استقلال و اینکه می‌خواهیم روی پای خود بایستیم دشمنان زیادی داشته که برای توطئه برنامه‌های فراوانی را در دستور کار خود دارند واین حساسیت و مسوولیت نیروهای حفاظت را بیشتر می‌کند.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه علاوه بر دشواری مأموریت‌ها، فشار روحی و روانی زیادی بر دوش کارکنان حفاظت بویژه تیم حفاظت از شخصیت‌ها وجود دارد، تصریح کرد: خانواده کارکنان حفاظت باید با ایجاد آرامش در خانه بخشی از این فشار و استرس‌ها را تسکین بدهند.
رییس جمهوری با تأکید بر ضرورت وجود عشق و محبت در زندگی میان زوجین گفت: هنگامی که مودت، دوستی و علاقه در یک خانواده وجود داشته باشد همه سختی‌ها و دشواری‌ها آسان خواهد بود.
دکتر روحانی خطاب به خانواده‌ها و همسران کارکنان یگان حفاظت ریاست جمهوری اظهار کرد: شما در نزد خداوند اجر بالایی دارید چرا که همسران شما برای رضای خدا و در راه سرافرازی نظام این مسئولیت را بر عهده گرفته‌اند و شما با نگاه محبت آمیز و سرشار از مهر خود می‌توانید از سختی کار آنان بکاهید.

شناسه خبر: 76369

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده